Bowling Saturn (2022) odpad!

Tak na to se opravdu nedalo koukat... nadržená Nula, totální hovado a looser si hraje na velkýho šéfa, znásilní a zabije holku... no dál se na to opravdu nedalo koukat, nejvíc líto mi bylo toho psa, který se na to musel koukat... ach jo, takový kokotiny 🤮

Nikdo tě nezachrání (2023)

Velmi zajímavé, jak se z hororu stane komedie až groteska. To tu ještě nebylo. Až na drobné nedostatky v maskách mimozemšťanů to nebylo vůbec špatné, naopak! Úplně jako reinkarnace Shallyamana (nebo jak se ten režisér jmenuje). Nutno vidět!

Blue Beetle (2023)

Hnus! Nesympatičtí herci s přiblblými úsměvy a spousta digitálních triků. Příběh nemá praktiky žádný děj a nikam se to neposouvá, totálně debilní modrý brouk. Jedna hvězda za toho mexickýho dědka se spoustu železa ze sběrnýho dvora co měl na sobě... vždycky mu vyrašil kýbl na hlavě a začal kolem sebe mlátit. Bože můj, to byla ale debilotina!

Buď chlap! (2023) odpad!

Nekoukatelné! Další naprosto zbytečný film (spíš dlouhá reklama na blbost). Vůbec nechápu kde se berou peníze na to natočit další totálně zbytečný film? Není to ani dobrodružný ani komedie, je to totální slátanina s trapnými neherci, hrající jak dřeva. A zase ta sbírka, Geislerová, Ramba, Chýlková a spol. ty wogo aby na mě nevykoukla Bohdalka a Janžurka... fuj nebo Holubová. Odpad! Jedinej pěknej byl ten cvičenej medvěd.

Život pro samouky (2023)

Silně podprůměrná rádoby komedie. Teda nevím kdo se těm upachtěným dialogům může smát? Spiše trapárna, silně nedoporučuju, je to úplně o ničem, na hranici mezi Odpadem! a jednou (velmi slabou) hvězdou... škoda peněz a času.

Oktopus - Škaredá středa (2023) (epizoda)

Na poli českých detektivních seriálů opravdu positivní překvapení. Dokonce i reálie a prostředí plně odpovídá, pouze maličko přikrášlené. Jen tak dál. Líbí se mi vztahová chemie mezi Krobotem a Krvesajem. :o)

Oktopus - Ztracený případ (2023) (epizoda)

Za mě dobrý, palec nahoru. Z pohledu reálií se nedá prakticky nic vytknout. Kouknu na další díly.

Invaze (2021) (seriál)

Seriál pro děti jak ze Studia kamarád. Čekal jsem za kterým rohem se objeví Jů a Hele. Nejdřív to vypadá celkem slušně, ale potom se to propadá do marasmu čím dál tím víc. Nesmyslné dialogy, protagonisté (o hrdinech se opravdu nedá mluvit) se chovají stupidně a nelogicky, celému světu opět velí černoška, no prostě klasická "výchovná" EU slátanina se spoustou patosu, nesmyslných blábolů a woke propagandy. Držel jsem palce "vetřelcům" ty "trubičky" my byly fakt sympatický. Jedna hvězda za design "vetřelců", zbytek je zralé na odpad!

Ahsoka - Část 1: Mistři a učedníci (2023) (epizoda)

Vydržel jsem asi 20 minut a musel to vypnout, začínám být na tyhlety automaticky generovaný pohádky starej. Směšný reálie a kulisy, směšné herecké (ne)výkony a celkově tragédie. Kde jsou doby původních Star Wars? Tohle je už pro mě nekoukatelné, rádoby kostými jako kdyby je šily postižené děti a režíroval to epileptik, strašná klipovitost, totální povrchnost a nereálnost (18ti letá "generálka") srandovní oblečky a mlácení se světelnejma trubicema... jak se mi tohle mohlo kdysi líbit? Fuj! Tohle už fakt ne.