Černý motýl (2017)

Začalo to celkom skvostne, avšak asi v polovici sa to prehúplo do totálneho B-éčka. Predovšetkým kvôli scenáru, réžii, ale tiež hereckým výkonom. Jednorázovka, ktorá niekoho urazí, no niekoho poteší, že Antonio je stále vo forme a thriller/akciu si môže kedykoľvek strihnúť.

Ve službách FBI (2009) (seriál)

Ide o totálnu oddychovku, ktorá nikoho neutazí. Lepší priemer. Postavy si vás okamžite získajú.

A co dál... (1979)

Som prekvapený všeobecnému sklamaniu z filmu na ČSFD. Podľa môjho názoru ide o skvelý film o živote a bicykli. ;)

Vánoce (1965) (TV film)

Môj prvý "Snoopy" v živote a asi aj posledný. Charlie Brown asi žiaľ nie je moja šálka čaju.

Zrcadlivá kůže (1990)

Neskutočne temná atmosferická záležitosť. Rozhodne sa nejedná o žiadnu oddychovku alebo niečo čo si chcete pozrieť dva razy (ak teda nie ste filmový fanatik). Réžia, hudba, hlavné postavy a kamera...všetko na jedničku.

Až na vrchol (2015)

Človek nemusí byť fanúšikom MotoGP, aby ho tento dokument zaujal. Avšak môže byť ťažké nestať sa ním po zhliadnutí.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

No skôr takých 70%. Nebyť toho stratenia dychu na záver, tak to mohlo ísť v kľude na 5*. Trochu škoda. Akoby tvorcovia nevedeli z toho elegantne vycúvať.

Kosti a skalp (2015)

Veľké prekvapenie. Veľmi slušná źaležitosť, dobre zrežírovaná i zahraná.

Jason Bourne (2016)

Celkovo neutrál na 3 hviezdy, avšak naháňačka v autách Damon vs Cassel bola 5-hviezdičková záležitosť!