Narcos (2015) (seriál)

Ďaľšia ľahôdka od Netflix.

Metallica: Through the Never (2013)

Celý ten "filmový" príbeh tam je totálne zbytočný, pretože je tak slabý, bezvýznamný a primitívny, že ťahá celú vec na dno. Metllica proste mala urobiť z toho koncertné video DVD a koniec. Kamery, stage a efekty boli dobre naplánované, žiaľ výsledný efekt - sklamanie.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Dôstojný návrat po 20 rokoch, no samozrejme na kultovosť jedničky sa nechytá. Celkovo spojnosť.

Na zdraví (1982) (seriál)

Keď som bol malý, tak ma tento seriál velice bavil. No nutno však povedať, že spin-off Frasier prekonal "Cheers" na plnej čiare!!!

Silkwoodová (1983)

Veľmi dobrý, ale zároveň smutný film.

American Horror Story - Asylum (2012) (série)

Druhá séria ma v polovici prestala baviť a už si ma nedokázala získať...možno niekedy inokedy...ale skôr nie.

Švec (2014)

3 z 5 aj to je dost prehnané hodnotenie. Príbeh bol sympatický, Sandlerovky mám rád, ale tejto konkrétne chýbal spád (okrem záveru) a to najdôležitejšie čov každej dobre Sandlerovke má byť....HUMOR. Nemusím sa váľať každú minútu na zemi, ale tomuto filmu naozaj chýb aviac humorných scén. Škoda.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

FRINGE si našiel miesto v mojom filmovom srdci a to som najprv myslel, že ide o druholigovy mystero-rodinný americký seiál akých je na trhu fúra. Samozrejme, že je poznať tvorcov od John Noble ako Walter Bishop je jednoducho nezabudnuteľný!

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Spolu s Frasier určite najlepší spin-off aký som kedy videl. Po 6 epizódach môžem povedať, že som nečakaltoľko válania sa smiechom. Bob Odenkirk to má celé pod palcom ako hláškovací automat v dobre zasadenom príbehu.