Legendy zločinu (2015)

Tom Hardy - rešpekt pred jeho hereckými schopnosťami.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Skvelo natočené. Politiku nechajme stranou. Samotná udalosť sa asi lepšie nedala natočiť. Michael Bay prináša divákovi akciu z prvej línie.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

70%...perfektné momenty striedaju veľmi slabé momenty. Scéna z traileru je zároveň najlepšou scénou filmu. Škoda, že sa to celé nenieslo v podobnom tóne.

Velitel šťastné Štiky (1972)

Nebyť tej patetickej rusko-komunistickej propagandy, mohlo ísť o slušný ponorkový film. Škoda.

Kleopatra (1963)

Epická výprava na 60. roky a skvelá Elizabeth Taylor v roli Kleopatri. Zvládol som plnú verziu 320min. a povedal by som takto. Najviac ma film bavil kým bol Rex Harrison na scéne. Po smrti Cézara a nástupe Richard Burton na scénu už ma to bavilo menej.

Počátek (2010)

Ok druhom zhliadnutí zvyšujem na 5/5. Niektoré veci mi došli až po druhom zhliadnutí. Skvelá práca.

Spectre (2015)

Skvelý opening (za to sú aspoň tie dve hviezdičky) a potom iba nuda, nuda, nudááá! Tvorcovia sa to rozhodli hrať na atmosféru, žiaľ žiadna sa im nepodarila vytvoriť. Jeden z najslabších bondov vôbec, co teda dosť sklame po skvelom Skyfall.

Vzepřít se obrům (2006)

Televízna oddychovka, ktorá ničím nevyniká, ale ani neurazí (aspoň mňa nie).

Bitevní loď (2012)

Nečakane dobrý blockbuster, ktorý dokonca okrem akcie ponúkne a zopár vtipných vtipov a to celé sprevádzané skvelou hudbou. AC/DC