Pouta války (2004)

Korejsky "Saving Private Ryan"! Uplne v pohode porovnatelny!

Mé šťastné hvězdy (1985)

Paraaaaadna komedia!!! Kto caka Jackieho typicku Chanovku, tak bude velmi sklamany, lebo Jackie hraje asi v 1/3 scen aj to len tak akoby mimochodom.....akoby natacal vacsinu svojich scen inde ako ostatny chalani!? To vsak ale nevadi lebo o zabavu sa tu stara v cine dost znama skupinka komediantov aj so Sammom Hung Kam-Boom! O zopar akcnych bitiek sa velmi slusne postara hlavne Sammo a Jackie. Odporucam, avsak nie ako Chanovku! *;-)

Pokání (2007)

Velmi dobry pribeh romantickej dramy sa stretol s vynikajucou reziou a vznikol z toho uzasny film......ja som sa teda ani chvilku nenudil. No a cele to bolo ozdobene, podla mojho nazoru, skvelymi hereckymi vykonmi troch hlavnych postav. (Saoirse Ronan - Keira Knightley - James McAboy)

Majestic (2001)

Velmi umne zabalena otazka americkej demokracie doby do pekneho pribehu....naozaj Frank Darabont na co siahne to stoji za to!!! No a Jim Carrey drzi svoju "drama latku" vysoko ako vzdy! Je to muz dvoch tvari. Ked hra blaznivu komediu, tak ziari ako nikto, no a do toho, ked z casu na cas si vyberie nejaku dramu...tak je to sila!

Duel (1971) (TV film)

Drsnota!

Strážci - Watchmen: Příběhy Černé lodě (2009)

No....velmi dobre spracovana a naanimovana vec s Watchmena (komixu) s perfektnou atmosferou. Nikdy som necital samotny komix, takze pre mna to dejovo nema absolutne nic spolocneho s filmom, ale podla toho co som tu cital, tak tento pribeh dejovo nema nic spolocneho s Minutemanmi ani v komixe!?? Takze totalne mimo, ale dobre! *;-)

Zóna smrti (2005)

50%....aj to len kvoli zaujmavemu koncu a zopar dobrym btkam....inac som sa dost nudil. *:-(