Černá labuť (2010)

Nikdy bych asi neřekl, že největší psycho bude film o baletu. Ke konci jsem už ztracel pojem co je real a co ne. Well done.

Na doraz (2010)

Je pravda, že kino filmu přidá, ale co, tohle byl nářez. chvílema si říkáte "co to ku...?", chvílema se chlámete smíchy a nakonci překvapí a rychlý spád událostí. občas si říkám, jestli galifianakis opravdu hraje tak dobře a nebo prostě takovej je i ve skutečnosti a jen ho daj před kamery, aby se choval přirozeně

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Patrně jeden z nejlepších seriálů, možná i nejlepší, co jsem kdy viděl. Rozhodně nejlepší konec, ukončení děje bez zbytečného natahování na rozdíl od například prison-breaku, který byl natahovaný, i když již neměl pořádně co nabídnout.

Machete (2010)

Tohle vtipností přebije i expendables. Ty byly lepší akčňák, s lepší kamerou, lepší akcí atd., ale Machete byl daleko větší hardcore. Čekal jsem lecos, ale tohle fakt ne. Močil jsem smíchy od první minuty filmu.

Osudový dotek (2004)

jen težko bych našel něco, co bych filmu vytkl..

Expendables: Postradatelní (2010)

Ať si říká kdo chce co chce, tohle byl nářez. Nešel sem do kina hledat hlubokou myšlenku s překvapením na konci, šel jsem na pořádnej akčňák a toho se mi dostalo!

Počátek (2010)

Genialita posunuta na další level. A že tam bylo nejaky klišé? No a co? To by člověk už mohl dneska točit jen německý fekal porno, aby se vyhnul klišé. Film je prostě best a myslím, že ho jen tak něco nepřekoná.

Čistá duše (2001)

první půlka filmu taková sušší, kdy pořádně nevíte, kam se film bude ubírat.. druhá půlka nabere silnější obrátky a závěr vas posadí do židle.. o tom, že duševní choroba se dá porazit jen silou vůle, 5* a nemám co víc dodat..

Obchodník se smrtí (2005)

tak tenhle film má hodně velkou ráži... chladnokrevného podnikatele, který má žaludek asi opravdu na všechno, ještě umocní fakt, že se jedná o snímek založený na skutečných událostech... celkové to ve mě zanechalo dost ruznorodé emoce.. nic se ale nemění na faktu, že si snímek zaslouží plné hodnocení..

Memento (2000)

Briliantní film po zpátku!