Lovecraftova země - Whitey's on the Moon (2020) (epizoda)

Taková motanice Lovecrafta, Petra Bezruče a hnutí Černých panterů. Kupodivu mě to zatím docela baví, možná i díky tomu, že jsem nečetl knihu a mám rád úlety a bizarnosti. :)

Dobrý večer (1982) (pořad)

Kupodivu docela slušné. Tehdy ještě tenhle žánr uměli natočit.

Jett - Rosalie (2019) (epizoda)

Tento díl vytáhla Lucy Walters na jinou dimenzi. :)

Na mušce - Are You from Pinner? (2020) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů. Atmosféra v Rusku vystižená skvěle, díl není tak humorný, ale dává tomu jiný, hlubší, rozměr.

Perry Mason - První kapitola (2020) (epizoda)

Je to dobrý, atmosféru to má. Jenom se to nemuselo jmenovat Perry Mason, ale třeba Přemysl Oráč, s tím má hlavní hrdina možná společného víc. Ale jako noir detektivka dobrý.

A na konci je začátek (1981) (TV film)

Milena Dvorská zde byla neuvěřitelně krásná. Jinak to byl takový průměr, ze socialistických inscenací spíš lepší.

Karhanova parta (1950)

Poslední záběr filmu na ceduli Český ráj možná dává celému filmu podvratný smysl a činí z něj něco jiného. Pokud by to bylo záměrem režiséra, tak klobouk dolů. :)

Podfukářky (2019)

Solidní oddechová komedie, která mě pobavila a ničím neurazila. Je plusem, že nijak nemoralizuje, pointa s falešným "Zuckerbergem" je originální a vtipná. Rebel Wilson sice hraje ve všech filmech tu stejnou postavu, její humor je občas lacinější a hrubozrnější, nadaná komička to ovšem je. Anne Hathaway nejde nikdy pod čáru, za mě dobrý film. :)

Utíkej (2020) (seriál)

Místy tam byl náběh k něčemu zajímavému, ale bohužel jen náběh. Nakonec to mělo banální konec bez pointy. Vůbec nechápu smysl tohoto dílka. Jako komedie slabé. Phoebe Waller-Bridge tam byla zcela nevyužitá, její postavu mohl hrát kdokoli jiný. Podle mě zbytečná a nepodařená záležitost.

Časové pásmo bylo změněno