• Pohádka

Čert ví proč (2003)

Nevim ale tehle radoby pohadce jsem neprisel a neprijdu nikdy na chut.Neni tam to kouzlo pohadky co ma rozzarit oko nejen detskeho divaka, velmi moderni pojeti a zaroven nezazine.Cetr vi proc to vubec vzniklo.Snad to vice nez mi oceni neve generace divaku.

Slunce, seno a pár facek (1989)

Tak chapu ze filmy Slunce seno...jsou okoukane a mozna i trochu trapne, ale v dobe pred listopadem 89 to byl slagr jako Brno.Kdyz srovnam dnesni komedie typu Play Girls Panic je na nic atd. tak tohle je opravdu proti tomu komedie k popukani.Ale souhlasim ze pak to slo se Zdenkem Troskou hodne dolu, jeho vyplody jako Kamenaci ci Z Pekla stesti jsou opravdove sracky.

Jan Hus (1954)

Podle me je Vavruv Jan Hus velmi kvalitni film.Pravda doba se na nem taktez podepsala, ale ani reziser Vavra se nemohl odpoutat od skutecneho Jana Husa a jeho zivotniho pribehu na zacatku 15 stoleti.Kdyz si pozorne prectete knihu zivot Jana Hsa, a pak budete pozorne sledovat tento film pak mi jiste date za pravdu.Jsou to nase dejiny a at tak ci tak kazda doba si je predela podle sveho obrazu.

Chalupáři (1975) (seriál)

Klenot ceskoslovenskych serialu.Videt pohromade takove profiky jako byl, Sovak, Kemr, Mensik to nemuze snad nikdo dat za odpad.Jen skoda ze nase dnesni rodinne televize uz takove herce nehohou obsazovat.

Křeček v noční košili (1987) (seriál)

Zedrale...Aby nekomu doutnal kour z usi, a kluci v lidskem mozku ridili cele telo a myslenky cloveka tak to se muze stat jen v cesku.Vorlicek proste pred rokem 89 detske filmy umel.Ted uz radej nehodnotim, abych nekazil dojem tohoto serialu.

F. L. Věk (1970) (seriál)

Dnes by se v modernim pojeti reklo pribeh kluka z vesnice co dobil Prahu. Ne to je jen zert serial je opravdu velmi vystizny z doby narodniho obrozeni.Ani me nevadi ze neni barevny, snad by mu to ani nesluselo.Nejsem odbornik, ale touto roli pocala zrejme dobra kariera pana Brzobohateho.Jen si rikam ze je skoda ze nase rodinne televize nenatoci o nejake podobne postave v nasich dejinach.Ale radej snad ne to by dopadlo priserne.

Na samotě u lesa (1976)

Kutovni vec.Dedek Komarek v podani Josefa Kemra je jedinecny.Neznam snad lepsi vetu chcije a chcija, nebo to jsou blechy psi, ty na cloveka nejdou.

Láska nebeská (2003)

Velmi vtipna romaticka komedie.Pravda cekel jsem ze Mr.Bean tam bude mit vetsi roli, ale jinak dobre komedialni film.