Vraždy v Sandhamnu (2010) (seriál)

Knižní předlohy neznám, ale je patrné, že je psala žena pro ženské čtenářky. Příběhy řeší napůl vyšetřování a napůl srdeční peripetie. Takže žádná drsná škola. Blízko k romanci má i to, že na švédských ostrovech svítí slunce, všichni jsou opálení a vystylovaní. Dobrý doplněk k léčení virózy, jako hrnek sladkého čaje.

Vražedná aféra (2017) (TV film)

Takové nijaké psycho. A hlavní hrdinka bez hereckého talentu.

Vražedná Mallorca (2019) (seriál)

Pohledný pár detektivů, chytlavá úvodní znělka, atraktivní prostředí, trocha humoru. Dá se.

V rytmu srdce (2021)

Zase jsem našla další srdcovku. Tento nenápadný film mě dlouho míjel, ale nakonec jsme se přece potkali. Námětem vzdáleně připomíná Billyho Elliota. Je o odvaze rozvinout jedinečný talent a o síle rodiny. O tomhle jsou příběhy šťastných, kteří se v životě uplatnili s podporou rodinného zázemí. Uvěřitelné, dojemné, mile vtipné.

Všechnopárty (2005) (pořad)

Karel Šíp mě takřka nikdy nezklame. Jeho humor je laskavý, příprava fundovaná, výběr hostů nepřestává být zajímavý. Nejde po senzacích, zviditelňuje neokoukané tváře z různých oborů. Umí se i bez problémů ztrapnit, čemuž se občas nevyhne díky nedoslýchavosti, zapomnětlivosti či neznalosti novodobých reálií. A samozřejmě umí skvěle smečovat, když dostane nahrávku. Jsem pravidelný sledovač.

Všechny velké a malé bytosti - Musíš snít (2020) (epizoda)

Nostalgické nové zpracování praktických začátků veterináře okouzlí prostředím, charaktery i laskavým humorem. TV kanál Epic Drama zařadil předvánočně s tím, že poslední díl nás nechal sledovat těsně před Štědrým dnem. Milý dárek.

Všechny velké a malé bytosti - Série 2 (2021) (série)

Plné laskavosti, vzájemné podpory a jemného humoru navzdory každodenním strastem. Dobrý recept na zpříjemnění vánočních večerů.

Vůně vraždy (2015) (TV film)

Solidní francouzská detektivka, která udrží divákovu pozornost. Pro mě až moc spletitý příběh rodinné firmy.

Vytoč mého agenta (2024) (seriál)

"Když se všechno posere, je vždycky ještě film."

Vytoč mého agenta - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

Škoda, že úroveň naší televizní zábavy musí zachraňovat převzatý francouzský formát. Ale herecké obsazení a jejich výkony skvělé.