Bezstarostná jízda (1969)

Ke konci už to kvalitou trochu strádá, ale i tak bezstarostná jízda = bezstarostný život, což je sen snad každýho z nás :)

Big Lebowski (1998)

No tak todle se fakt povedlo. Ta absurdita, ignorace a absolutní nezájem vůči všemu v dokonalém podání Bridgese je špička.

Bitch Slap (2009)

Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o úplnou nesmyslnou a drsnou ptákovinu, ale po shlédnutí celého snímku se dá s klidem říci, že nějaký ten smysl to má... i když to béčkový provedení... ale jako zábava a pokoukání pro chlapy přijatelný :-)

Blade Runner (1982)

Klasika! Zajímavej a výborně provedenej snímek od Scotta. S tak málem udělal hodně. Po Vetřelci je to jeden z jeho nejpovedenějších filmů.

Bobule (2008)

Nemastný, neslaný stejně tak jako většina českých filmů z poslední doby. Joo, kdepak jsou ty zlatý časy české kinematografie... I přesto hezká a příjemná oddychovka na nedělní odpoledne s výborným hereckým obsazením včele s vykukujícím sluníčkem Terezou Voříškovou, jež zřejmě v některém českém hitu let budoucích ještě uvidíme .-))

Bony a klid (1987)

Hodně dobrý drama, které se vůbec neliší od skutečnosti a dějově je to tak jak to opravdu bylo. Herecký výkony super, skvělý hlášky a co ještě dodat.... je to jeden z dalších úspěšných českých filmů 80. let, který zná každý.

Boogeyman 2 (2007)

Poměrně dost slabý, dějově velmi chudý. Pohybuje se to někde mezi 1 a 2 hvězdičkami. Nakonec dávám 2 za aspoň brutální vraždy a slušný rozzuzlení.

Box (2009)

Scénář na jedničku. Ale C. Diaz se svým průměrným hereckým výkonem mě teda moc nepřesvědčila, naopak zase některé pasáže v doslova Hitchcockvským stylu opravdu zapůsobily :)

BrainStorm (2008) (TV film)

Jednoduchý , stručný a výstižný film se zajímavou pointou. Skvěle zahraný. I. Trojan je u nás jeden z nejlepších herců. Jenom to přiřazení titulu komedie mi ale moc nesedí, protože až na pár dobrých hlášek mi to moc jako komedie nepřijde,spíše takové drama.

Bratři z donucení (2008)

První půle fakt komediální a ujetá :-D Pak už to šlo sice trochu dolu, ale i tak sem se docela zasmál.