Mr. & Mrs. Smith (2005)

Nemohli vybrat lepší hereckou dvojici. JInak celkově průměrná akční podívaná.

Stalo se (2008)

Hmm, docela slabota. Za originalitu, takovou tu reálnost a pár pěkných smrtí (zejména ze začátku ti letci co skákali ze střechy) dávám 3*. Jinak rozhodně málo temné atmosféry, překvapivých scén, stresujících situací a málo akce celkově. Dále hlavní hrdina nebyl žádným hrdinou, ale pouhou loutkou, která se hravě ztratila mezi ostatními a nijak nevyčnívala z řady, což je určitě špatný. V neposlední řadě tam nepodařile sestavený pár hlavních postav až příliš řešil vztah (lásku) mezi sebou, jak já rád říkávám takový ty prvky telenovely :-)) Více jak na tři hvězdy tendle film rozhodně není, ani po stránce sci-fi a drama už vůbec ne.

Boogeyman 2 (2007)

Poměrně dost slabý, dějově velmi chudý. Pohybuje se to někde mezi 1 a 2 hvězdičkami. Nakonec dávám 2 za aspoň brutální vraždy a slušný rozzuzlení.

MacGyver (1985) (seriál)

Seriál s originální myšlenkou známý po celém širém světě. R.D. Anderson ve své nejslavnější a nezapomenutelné roli. Todle je prostě součást dětství.

Hvězdná brána: Návrat (2008)

Přesně na úrovni starých dobrých dílů s naší blíbenou partou SG-1. R.D. Anderson je sice psán mezi herci na prvním místě jako hlavní tahoun filmu, ale opak je pravdou, což je možná trochu škoda. Jinak mi todle přijde jen jako další hezké pokračování. Akorát, že dva díly spojili do jednoho :-))

Jeremiah Johnson (1972)

Velmi reálný drsný drama z oblasti hor. Opravdová divočina. R. Redford to sehrál výborně. Takovýhle filmů už se dneska nikdy nedočkáme. 4*

Poslední pevnost (2001)

Po dějové stránce to bylo trochu ochuzený a herec takového kalibru jako je R. Redford vše nezachrání. JInak ovšem kvalitní podívaná na todle drama.

Leon (1994)

Špička. Todle dílo musí ocenit každý milovník filmů jakéhokoliv žánru. 5*

Doom (2005)

Pro každého většího fandu hry nebo fandů akčních hororů poměrně velké zklamání. Zase na druhou stranu ta herní předloha není nic moc na film, takže se s tím chlapci od filmu poprali a vyšel nám celkově slabší průměr.

Predátor 2 (1990)

Todle nebylo vůbec špatně pokračování, ba naopak. Danny Glover to zahrál důstojně a celkově měl film správný rytmus od začátku do konce. Film má možná trochu podceňované hodnocení vlivem vysoké laťky nasazené jedničkou s Arniem.