Silverado (1985)

Western v němž se sešlo plno film. hvězd a stálo to za to. Dobře k sobě pasovali a nebylo to vůbec zlé pokoukáníčko. Zábava, akce a dějově se to hezky prolínalo. První vetší role Costnera, s kterým Kasdan o 9 let později dal dohromady "Wyatt Earp".

Skandální odhalení (1994)

Film vedený v erotickém a dramatickém duchu. Zase opět včele s mistrem těchto rolí Douglasem a Moore je samozřejmě kočka, které takovou tu mrchu umí v klidu zahrát, ovšem výkonu např. o 2 roky staršímu " Základního instinktu" to nedosahuje.

Základní instinkt (1992)

Vše už bylo řečeno - dnes již kultovní film z oblasti erotic thrilleru.

Záchranáři (2006)

Costner zase hraje sice skvěle, ale už to není co bývalo. Film je poměrně strohý co se akce týká a dívat se 2 hodiny na vodu jak sem tam někdo plácá pořád není nejšťastnější.

Zelený svět (1996)

Filmy s Costnerem zkrátka diváka baví ať už jde o jakoukoliv roli.

Vodní svět (1995)

Super originální podívaná s opět vynikajícím Costnerem.

Osobní strážce (1992)

Všechny prvky filmu naprosto vyvážené, tak jak to má být. W. Houston zahrála skvěle a Costner je pro tydle role jako stvořený.

Roj (1978)

Dějově velice pomalé až nudné chvílema - příliš mnoho řečí kolem o nepodstatných věcech, čímž se sice snaží příbližit diváka k filmu aby se do něj tak trochu vcítil, ale čeho je moc, toho je příliš. Dále na úkor toho všeho málo akce. Některé scény jako např. útoky včel na lidi byly pořád dokola jako přes kopírák. Něco z toho zachraňovali herecké výkony. Jinak ale na rok 78 slušnej výkon.

The Seed (2008)

Velice zajímavej psycho / akční krátkometrážní filmek s rýznými prvky čeho-si... Na začátek slušný. Třeba nám Hahn společně s Will Yun Lee,kterej umí zahrát dobře ukážou příště nějaký kvalitní film.