QI (2003) (pořad)

Asi ten nejskvělejší nejzábavnější TV pořad na světě. Čekám, kdy práva koupí ČT a bude se u nás vysílat QI s Markem Ebenem. Nicméně na pana Stephena Frye nemá nikdo. :)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

První dvě řady bezkonkurenční :) - třetí byla špatná :(

Začátky (2010)

Cynický životní příběh Mika Millse ve velice osobité podobě. Určitě ne pro všechny, pro mě však velice :)

Tintinova dobrodružství (2011)

4 hvězdičky a plus :) Znovu se potvrdilo, že na co pan Spielberg šáhne to mu prostě jde. To o co se snažil Zemeckis posledních 7 let dokázal Steven v jednom filmu. Animace a vizuál je dechberoucí a uvodní scéna (hned po titulcích) je naprosto úžasná. Těšil jsem se na animák pro dospělé se špetkou infantility. Té dětskosti tam bylo na můj vkus poněkud příliš a závěrečné scény až moc šílené. I tak skvělý zážitek, skvělý Spielberg, skvělý Williams a těším se až se na to podívám v originále :)

Šéfové na zabití (2011)

Geniální šéfové a nudní zaměstnanci. Asi tak se to dá shrnout. Zoufale málo Colina Farrela, který má ve své podstatě jen jeden skeč. A zoufale moc scén s hlavním triem. Ale i tak skvělá komedie nad standard :)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Je neuvěřitelné co všechno si dokáží tvůrci morálně obhájit.

Princ a pruďas (2011)

Překvapivě velice dobré fantasy, které mi svou atmosféru připomnělo Hvězdný prach. Ze začátku převládali nechutnosti ale druhá polovina filmu byla poctivá komediální podívaná se skvělým dramatickým závěrem. I když jsem se bál, že mi antipatie k hercům zkazí celý film, tak se mi pan Franco a pan McBride ,k mé nevoli, velice líbili. :)