Srdce na dlani (2022)

Tleskám. Po čase se zase čechům něco podařilo natočit. Příjemná romantická komedie ve která je sice od startu jasné, jak to může dopadnout, i tak velice příjemné shlédnutí.

Ztracená kulka (2020)

Takové rozporuplné pocity. Řekl bych, že film ztratil v polovině nádech, na konci jej však trochu posbíral, takže se na tento filmový kousek dalo opět dívat. V celku to však žádná sláva není.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Ach jo. Američané, když uvidí, že by z něčeho mohly trochu técí peníze, tak se té dojné krávy drži zuby nehty. Ale pak to může dopadnout takto, i když nalakali pár známých tváří.

Pilot: boj o přežití (2021)

V celku slušný film. Zajímavý úprk ruského pilota před němčoury. Ten konec už je nějaká ta vzpomínka na bývalé piloty, taková ta pietní akcička.

Marshall (2017)

Opět nějaký ten kousek podle skutečnosti z Americké historie z období, kdy ještě black pípl nemělo moc ty práva. Dívat se na to dalo, soudní zápletka nebyla nijak složitá, na tu dobu to však musel být pořádný problém. ps. Až teď jsem poznal v roli zbohatlické paničky Kate Hudson.

Plevel (2018)

Ale jo, bylo to dobré. Nebylo tom moc přeslazené, jak některé Americké trapárny, i tak to mělo svoje kouzlo.

Dej si pozor! (2016)

Tak to dopadá, když se náctiletý hajzlík dívá rád na horory.

Blok 99 (2017)

Z Vince udělali docela drsnou mlátičku, ale v celku to šlapalo... A dokonce i ten konec byl spravedlivý.

Časové pásmo bylo změněno