Ocelová pěst (2011)

Určitá srovnatelnost s "Over the Top" zde určitě je. Hlavní rozdíl je v tom, že Hugh Jackman je pán herec... Ve filmu jsou určitě nějaké věci, které by se mu daly vytknout (kopirování Rockyho I apod.) ale z celkového pohledu a nápadu se jedná o velmi dobrý film, který i přes délku nezklame.

Divoká banda (1969)

Na tu dobu asi hodně drsný film, ale to je tak vše... Strašáci nebo Útěk považuji za lepší filmy.

To jsem já (2008)

Tak nějak vypadá pokles úrovně francouzské komedie. Zlatá předešlá léta. Hodně velká slabota.

Cesta samuraje (2010)

Celkem dobrá řezba. Nejlepší scéna byla závěrečný boj banditů proti samurajům:-)))

Kovbojové a vetřelci (2011)

Zajimavé téma, spojení kovbojů - divokého západu a vetřelců - těžících zlato. No, co nás ještě může do budoucna čekat za spojení...

Pařba v Bangkoku (2011)

Strašná slabota. Jednička byla skvost, ale toto hnus. Naprosto zbytečný film. Ničim nepřekvapí a jen kopíruje jedničku.

Princ a pruďas (2011)

Film byl až na konec docela nudný. Ale jedno zasmáti zde také bylo a to při pohledu na nadrženého minotaura:-)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Slušné zakončení ságy o Harry Potterovi... Jen pevně věřím, že nevznikne nějaká slatanina na pokračovaní typu Harry Potter j.r. se vrací.

Časové pásmo bylo změněno