Smrtelné lži (2012)

Na film se dalo dívat, až na ten konec. Ten byl trochu o ničem. Celkově však slabý průměr.

Železný opičák (1993)

Akční stránka filmu je na velmi vysoké úrovni. Donnie Yen exceluje. Škoda jen těch zbytečných letavých triků.

Norimberk (2000) (TV film)

Bylo těžké překonat respekt Němců ke Goringovi.

Příběh mého syna (2012)

Začátek byl dobrý, pak film sjel do nudných pasáží a konec filmu zase úroveň zvedl. Jednou a dost...

Nikdy neodvracej zrak (2018)

Další typický příklad, že i sadističtí náckové unikli spravedlnosti. Film je velice slušně natočený. Nádherný je vztah mezi Kurtem a Elli, kdy i po 20-ti létech jsou spolu šťastní, i když jsou bezdětní. Dále mohu jen obdivovat Kurtovo umění nejenom malovat, ale i tvořit. Co se mi však nelíbí je to, že se hlavní hrdinové nikdy nedozvědí, co se stalo s jeho opatrovnicí během války. "Doktor" unikl trestu, a to nejenom soudnímu, ale i rodinnému.

V síti (2020)

Tvůrci odkryli pandořinu skřínku. Úchyláků po republice chodí plno, akorát nikdo o tom nemluví nahlas. Tento film je toho jasným důkazem. Dále jde vidět, že zákony jsou zde pouze v teoretické rovině a tudíž k výsměchu. Zde platí pouze rodičovský zákon, a to je takový, že ůchyláka chytnout a seznámit ho s bejsbolovou holí!!!