Válečná generace (2013) (seriál)

Všechny 3 díly perfektní. 2.světová válka z pohledu pěti německých kamarádů. Každý má jiný osud, každý v něm zažije něco, čímž změní svůj život. Je pravda, že některé životní příběhy jsou skutečně jako na houpačce, ale i přesto toto dílko považuji za velmi kvalitní film.

Falešní poldové (2014)

Dva týpci se převlečou za poldy, koupí auto na e-bay a všichni je obdivují??? Toto se může stát pouze v Americe. A co to měl být za konec? Cela banda drsných bouchačů s kulomety proti dvěma falešným poldům s jedním skutečným a nakonec ti špatní jsou všichni postřílení??? A pak že Chuck Norris a jeho neprůstřelné filmy už nejsou.

Chaos (2005)

Děj dost předvídatelný, film ničím zajímavý. Statham nepředvede žádný zajímavý souboj a hlavním hrdinou je Phillippe. Naprosto obyčejný průměr.

Blesk (2011)

Koukatelné to je, ale toď vše.

Příchozí (2016)

Je konec filmu. Jediné, co si z filmu pamatuji, je význam slova "klokan".

Sedm statečných (2016)

Očekával jsem teda mnohem víc. Děj docela kopíroval legendární western Sedm statečných. Je zde samozřejmě řada i nových prvků, ale i tak to film nezachránilo. Závěrečná přestřelka také nic moc. Celkový dojem - zklamání.

Everly (2014)

Trochu dost nesmysl.

Táta je doma (2015)

Spousta trapnosti, nechutností, sprosťáren a naprosto nepovedených počítačových triků. Tento film měl navíc.

Mělčiny (2016)

Film nebyl zas tak špatný. Akcí tu bylo docela hodně, ale ten konec je fakt postavený na hlavu. Hold, pan Spielberg a jeho Čelisti jsou jiné kafé.

Odpojit (2012)

Hodně dobrý film. Za pokrok se platí...