Rozpolcený (2016)

McAvoy podává sice velmi dobrý výkon, zdlouhavost filmu a nudné pasáže však celkový dojem kazí. Prakticky až posledních cca 30 min. bylo alespoň trochu zajímavých. Navíc k tomu neuzavřený konec rozpolceného a nepochopený závěr s pedofilním strýcem, který pořád žil??? Max. průměr.

Smrt jí sluší (1992)

Moc jsem se teda nebavil. Film o dvou zoufálkách a jednom správňakovi. Triky zajímavé, děj nudný, zajímavý konec to však nezachránil.

Pastýř (2008)

Strašně zbytečný film. Vrcholem nesmyslného filmu je souboj mezi Van Dammem a Adkinsem. Kdo asi může vyhrát? Že by lepší? Samozřejmě, že ne. Přece ten, kdo má větší honorář.

Měsíční svit - Pilot (1985) (epizoda)

V mládi jsem seriál docela žral. Dnes, když jsem se podíval na pilotní film k seriálu, už mě to tak moc nenadchlo. Na mě až moc příliš ukecané a zdlouhavé. Radši vidím Willise, jak střílí padouchy v mrakodrapu...

Miluj souseda svého (2014)

Bill Murray ve filmu exceluje. Nápady jako sekání trávy netrávy, lehká žena skáčicí po Vincentovi anebo závěrečný proslov rozhodně zvyšují kvalitu filmu. Zajímavý kousek, který stojí za zhlednutí.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Ztráta času. Angelina nemá v tomto filmu ženské kouzlo, fantasy akce jsou ujeté, téma rovněž a hlavně bez překvapení.

Kontraband (1998)

Hodně slabý film. Bylo těžké se dokoukat. A ten nápad... miniaturní bomby v riflích. Téma pro film je neomezeno.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Filmu bych dál mnohem větší hodnocení, kdyby ty písně byly o mnohem lepší a nebyly tak nudné. Děj zajímavý, krajina i podmořský svět byl naprosto úžasný. Samozřejmě největší šmrnc měl šilhavý kohout :-) Musím upravit svůj komentář... Když už film vidíte opakovaně, tak si jej i písně zalíbíte.

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Koháka mám docela rád, jeho humor a hlášky se mi líbí. Zde však jeho humorný potenciál nebyl vůbec využit. Děj nudný a předvidatelný.