Ostře sledované vlaky (1966)

Nádherný film... Kdyby někdo tohle téma natočil v dnešní době, skončilo by to kombinací Prciček a Komanda...

Souboj Titánů (1981)

Od mala byl pro mne Perseus tím největším filmovým hrdinou a Kalibos bude navždy můj úhlavní nepřítel:):) Nostalgie mi nedovolí hodnotit jinak.

Z pekla štěstí 2 (2001) odpad!

Nemám co dodat... Snad jen, že by Troška mohl příští rok natočit Playgirls 3...

Já, legenda (2007)

S odstupem snižuji na ***. Dvě jsou za Smithe a jedna za první polovinu filmu, která byla výborná

Frank Riva (2003) (seriál)

Žádnou velkou filmovou hloubku to nemělo, ale Delon si ty tři hvězdy zaslouží.

RRRrrrr !!! (2004)

Nevím, proč dávat odpad, když jsem se docela nasmál. Ano... některé vtipy jsou tam opravdu debilní, ale spousta jich je parádních a jsou podány tak, že se člověk směje ať chce nebo ne.

Vanishing Point (1971)

Den před shlédnutím Vanishing Pointu jsem si pustil Bezstarostnou jízdu, a proto se nevyhnu porovnání. Oba filmy jsou výborné a já ani chvíli neváhal s hodnocením. Oba jsou zosobněním volnomyšlenkářství a svobody... v obou jsou nepřáteli "typičtí američané" tehdejší doby. V obou filmech byla výborně použita hudba ze šedesátých a sedmdesátých let a oba filmy donutí člověka PŘEMÝŠLET. *****

Východní přísliby (2007)

Váhal jsem, jestli **** nebo *****, protože film to byl opravdu vynikající. Naturalistické zobrazení násilí mi občas až nahánělo hrůzu a Vigo se předvedl, jako nikdy předtím. Opravdu vydařený snímek

Apokalypsa (1979)

Asi můj nejoblíbenější film. Když jsem ho viděl poprvé, a to mi mohlo být tak čtrnáct let, cítil jsem se, jako kdybych to peklo džungle poznal na vlastní kůži. Pro mne nejlepší Coppolův snímek.