Mission: Impossible - Fallout (2018)

Tom je borec.. Pred shlednutim filmu doporucuji zkouknout maly dokument o nataceni. Akcni sceny hned dostanou jiny nadech, kdyz vite ze vse delal bez kaskadera, a ze ve filmu byla napriklad pouzita i scena, pri ktere si zlomil kotnik. Aby se mohlo tocit dal, se zlomenym kotnikem odbelhal jeste par kroku. Nakonec byla scena pouzita i ve filmu.. Na to ze to je 5dil je kvalita zarucena (narozdil od jinych serii) ale na plny pocet to bohuzel i tak neni.

Hledá se Dory (2016)

Kdybych mel srovnavat s Hleda se Nemo, tak bych musl ubrat jednu hvezdu a dat 4* Jenze, nelze srovnavat jen s "prvnim" dilem. Je treba srovnavat s ostatni animovanou tvorbou a tady je Hleda se Dory porad na spicce, takze plny pocet.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Nektere dily slabsi, ale celkove super koncept, dobre napady.

Slepý (2017)

Asi nejlepsi role Aleca Baldwina na stara kolena.. Bohuzel na lepsi hodnoceni to nestaci.

Milada (2017)

Takova hrdinka a takovy brak o ni natocit.. skoda..

La La Land (2016)

S jednou pisnickou muzikal proste neudelas.. sorry jako

8 hlav šílenství (2017)

Hned jak jsem videl ve vedlejsich postavach jednu "selebritu" vedle druhe, rikal jsem si, to urcite platila CT .. no jiste... v koprodukci s Českou televizí za podpory Státního fondu ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie vznikl uplne zbytecny film, diky kteremu ale starnouci hvezdy ceskeho filmu neumrou hlady, protoze si na nem namastilo kapsu tolik lidi az to neni hezky..

Srdečně vás vítáme (2017)

Tak jiste "Drz hubu" ani "Navstevnici" to nejsou... ale ukazte mi za posledni dva tri roky poradnou komedii.. Takze davam plny pocet, protoze jsem se fakt smal..

Zabití posvátného jelena (2017)

Jednu hvezdu davam jen proto, ze odpad davam opravdu mimoradne.. Pritom namet to neni spatny, hlavni detsky herec vypada fakt odpudive, dal by se z toho udelat solidni film.