Tootsie (1982)

Asi ze všech filmů, ve kterých se chlap vydává za ženskou, mám Tootsie nejradši. Dustin je skvělý jak jako muž, tak i jako žena :)

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

Proboha, vy, co si tady hrajete na odborníky, copak si nedokážete někdy film "prostě užít"? Všechno nemusí dávat smysl, všechno nemusí mít komplikovaný a rafinovaný příběh a excelentní herecké výkony. Charlieho andílci (jedna i dvě) jsou odlehčenou parodíí, tak vypněte ty svoje namyšlený mozečky a zkuste se jednou nezávazně bavit! ;)

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Ne, nelíbí. Chvalte si to jak chcete, ale já pořád nechápu, proč udělat "remake" tak úžasného filmu, jako je ten původní. Daniel Craig je nasazená figurka pro to, aby nalákal ke sledování spoustu uchcávajícíh ženských a Rooney Mara je skoro až odporná. Zlatý originál...

Nevinnost (2011)

Do konce vyšetřování velice zajímavé, od toho pak hrozná nuda a zmatek, který ale po skončení filmu zase berete zpět, protože zjistíte, že všechno, co se vám na filmu třeba nelíbilo, bylo úmyslně.

Sbohem, Bafano (2007)

Mohl to být výborný film, ale chybělo mi v něm více zmínek o politice, protože pokud někdo o této historické události nic neví, bude se trochu ztrácet.

1984 (1984)

Pardon, ale mě to přišlo suché. Protože jsem nečetla knihu, zůstaly mi některé věci i při titulkách nejasné. Až jsem si přečetla knihu, pak teprve jsem příběh začala obdivovat.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Že je v úplném závěru až příliš sentimentu? Že Pitt hraje toporně a divně? I kdyby! Mě to do filmu naprosto sedí a ráda si u něj znova ukápnu slzu.

Vohnice a Kiliján (2001) (TV film)

Co se to, proboha, v posledních letech točí za pohádky? Kvalitní pohádku, hezky natočenou, vtipnou, zamilovanou, naivní a hlavně takovou, která by zůstala v paměti lidí další roky, už jsme tu dlouho neměli. Mrzí mě to.

Syn pláže (2000) (seriál) odpad!

Smysl pro humor mám, parodie sleduju ráda. Ale tohle je tak neuvěřitelná blbost... Zábava pro hloupý lidi.

Lítám v tom (2009)

Příjemná oddychovka, ve které na mě moc fajn dojmem zapůsobil George Clooney, i když patří spíš mezi herce, kteří jsou mi nesympatičtí, a filmy s ním nevyhledávám.

Časové pásmo bylo změněno