Dobrou, mámo (2014)

je hodně znát pomocná ruka producenta.. :) a z hodnocení neodečítám ujetý konec, který určitě ani nepochopili autoři.. ani bych tam nemontoval to že je brácha "ehm" a včas to ustřihnout a je to skvělé

Temná věž (2017)

dobré.. bohužel filmu především neprospěl režisér.. který sebou přinesl špatný severský vizuál, přeexponovaný odrhnutý nudnou špínou až to chvílemi připomíná doku-válečné "jak to asi bylo" z history channeu.. tak špatný jak se zdá z traileru.. jinak popkornově dívatelné.. větší položení do pohádky alá harry potter by tomu (kýči na který si tu všichni stěžují) naopak prospělo

Temnota (1982)

daleko dospělejší než deep red.. a forma mě mistrovsky baví .. možná můj nejoblíbenější argento, příběh daleko víc než obvykle nehraje roli u něj jsou filmy o vyprávění a atmosféře. (kiss - B=scénář, A=forma a něco navíc)

Tmavě červená (1975)

ve výčtu mě chybí komedie.. sice zakrvavená grimasa, ale argentova huba se jistě často směje.. jako detektivka trochu moc plochá, jenže ta lehká ruka režiséra se formálně pomiluje se vším (samozřejmě jako většinou, krom scénáře)..

Týpci a zbraně (2016)

trošku nudí, ale řemeslně dívatalené je to slušně.. odlehčené neurazí

Nerovnost pro všechny (2013)

(říká že v průměru pracovali 300h ročně? asi myslí 3000 nebo jinak 6h/týden), a je neuvěřitelné že nevyjdou s tak nelidskýma příjmama za hodinu, když si to člověk přepočítá na české tak jen čumí.. byli prostě zvyklí být bohatí za málo práce a kupovat si levně shit, bohužel je dostihla ekonomicky globalizace. přesto našli způsoby jak si dál kupovat věci nepotřebné. na dluh. výborně. ale samozřejmě skrček má ve spoustě věcech pravdu

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

skoro horší scénář než kdyby ho napsal Lucas sám.. pitomé jak pohádky co se teď točí .. a snad i horší jak kýčové první 3 díly SW

Příchozí (2016)

vypadalo to slibně, udělat scífko o dorozumívání s ejlijénama super, membrána ke komunikaci jako filmové plátno skvělé - trochu nevyužité.. a vlastně celé promarněný potenciál.. jediné, že to mate diváka těma chytrostma-zajímavostma nedovysvětlenýma (nedomyšlenýma) .. takže chápu těch hodně hvězdiček, protože chytře nedává divákům čas-prostor k přemýšlení a neustále ho mate, takže vlastně ste viděli film o emocích víc prázdný jak západ slunce (a na horm.přechod zmatené amy je bolest pohledět)

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

lidi tady totiž nechapou, že to je vysoce postmoderni zaležitost..