Oldboy (2013)

nějaké nápady a přímočarost děje oproti originálu ve scénáři jsou, ale je to možná jen proto aby se američanům nezavařili hlavy a mohli si vklidu užívat rutijní akční film .. bohužel nuda a rutijně zrežírovaná(viz šikana a osvětlování děje).. a kladivová scéna je hrozně hloupě příliš akční a krom kopnutí o pletivo naprosto nezáživná.. fakt omg, ale čekal sem horší

The Loved Ones (2009)

amatérština skrz naskrz a né ta dobrá ale ta co ještě víc ubírá na autenticitě nudného naprd scénáře.. odporní herci(opět nemyšleno v dobrém) možná až na tu Lolu..

Riddick (2013)

to jak byl sestříhaný trailer napovídalo úplně o jiném filmu (což je většinou dobrá změna) ale asi o daleko lepším filmu.. očekával sem hororovou krutopřísnou řežbu ve tmě proti nepředstavitelným příšerám.. něco trochu nazpůsob The Thing (nedůvěra, strach z něčeho venku).. ale venku už byli akorát trapné ještěrky co se dali postřílet a pak stejné akorát větší.. nemluvě o epickém digitálním zázraku nazávěr-fuj nuda

Sousedská hlídka (2012)

super byla reklama na prací prášek Tide a kondomy Trojan.. a jinak se na to dalo skoro dívat

Don Jon (2013)

Gordon-Levitt je sexy jersey děfka, která ač si řeší svoje prťavé problémy tak nenudí.. je to svěží a v něčem trefné.. happy end trochu hnusně nakroucený, mě lehce vadil.. "Good Vibrations"!!

Stopy života - Dívčí sen (2013) (epizoda) odpad!

"Z kopca se jde rychle!" úžasné.. nedokážu si představit, že ten kdo napsal tak příšerný scénář má ke všemu doktorát.. fuj slepenec tělních tekutin (potu, slz, výkalů, ...) .. jen doufám že to je podle skutečné události !

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

ten film v sobě má úžasnou jiskru.. je to lehká letní dramedie, ale funguje neskutečně.. asi kdybych nehodnotil hned po shlédnutí dal bych rozumné 4*, ale mám z toho takový ten filmový zážitek, že toho mám krásně rozechvělí plný hrudník.. a film mi příde stejně důležitý jako třeba little miss sunshine

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

na to jaká to byla nuda scénářem a jak se tam nic vlastně pořádně nedělo.. a postavy byly nepříjemné.. a emma watson to ze své svrchované pozice přespříliš přehrávala v tom být "blbá američanka" ... tak mě film kupodivu nenudil

The ABCs of Death (2012)

tak 1/5 shortů je dobrých.. a z celého jeden "záchod" vynikající a další 4 zajímavé..

Seznam smrti (2011)

špatné, sice spousta zajímavého a spousta drsňáren, ale chabě nepoutavě natočené.. prostě při zpětném přemítání filmu si člověk uvědomí co tam všechno bylo.. finanční domácí drama, ´asi psychouš´ hl. postava, profi zabijáci, kill kladivem, lidi s proutěnýma maskama, sektářské zabíjení žen, rádoby šokující závěr.. a nic z toho nefunguje .. podání je tak nezajímavé, že je to vlastně fuk a dodívat se na to byla jen nudnost