Barbar (2009)

Na to kolik málo se tam toho děje a jak je film a herec nevýmluvný.. to poutá pozornost a není naškodu to vidět.. -prostě obraz a hudba- ale co je především vynikající je hudba v pozadí !! něco takového sem čekal a hodila se tam skvěle

Stoker (2013)

Obdivuhodná filmařina.. Park a Chung to mají maximálně zmáklé.. herecky taky super.. mansell nezklamal.. dialogy ve scénáři jsou také výborné, ale je to docela nuda.. příběh nic víc nenese než co je zřejmé a co je zřejmé bez studu neosvětluje.. není zkrátka nijak hlubší.. krásná nuda.

Touha (2002)

něco na tom je.. asi jsem místy byl trochu nepozorný divák, ale řekl bych že dobré.. a svižné a akorát krátké ..a opět mě něčím překvapil Chu Ishikawa

Scary Movie 5 (2013) odpad!

ani jednou sem se nzasmál.. to je u scary movie divné..

Stud (2011)

pro mě nejpodstatnější film předešlého roku .. navíc se mi perfektně trefil do vrtule ..

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Bohužel, nuda.. ale pěkná pohádka.. vizuálně hrozně dlouho mi trvalo než sem jacksonovi ty kulisy a zelené plátno uvěřil.. zezačátku (nálety šmaka na město) sem nevěděl jestli je to animovaný film pro děti nebo hraný.. spousta nepatřičných vtipů a poznámek, které mají asi být "cool"(pro současné mladé publikum) ve scénáři..wtf radegast posraný od ptáků.. prostě celý film je běhání před skřety.. nic to nespojuje jen se dá začít tušit že trpaslíkům nejde o prachy, ale o domov.. není to zlé ale je to trochu nuda.. příjemné to je až od půlky filmu kdy už se divák do toho světa dostává.. Martin Freeman je skvělý.. a vlastně jako pohádka pro děti to funguje(což hobit je vlastně "jen" pohádka).. akorát to má vypláchnutý žádný zajímavý děj možná tím, že je třeba roztahat na tři a vydělat víc peněz?.. škoda

Opilí láskou (2002)

nesympatické.. ale zároveň dobré.. to drcnutí auta je natočené tak neuvěřitelně úžasně, že musím dát za 3*