Výtah na popraviště (1958)

ja neviem ale ved toto je krasa.. nemam rada francuzstinu ale tie slovka lasky ktore vyslovil maurice ronet ma dostali a zneli aj po francuzsky uzasne. mne sa zda tento filmik v niecom dost nadcasovy ale neviem to presne identifikovat. :P

Psycho (1960)

ichtiandr ty ako by si mi zdovodnil len 4 hviezdicky v hodnoteni tohto filmu? mne sa to proste bezvyhradne lubilo.

Přátelé (1994) (seriál)

tento serial sledujem uz velmi davno a uz viem ze mi celkom sedi. vyborne sa dokazem zasmiat na hlaskach co tu padaju. pamatam si napr. aj na sveter o ktoreho farbe sa raz hadali. ruzovy alebo lososovy? :O

Chirurgové (2005) (seriál)

vtipnost a hlavne duchaplnost tohto serialu je nekonecna :D

Ztracen v La Mancha (2002)

uzasny pribeh o neuveritelnej smole terryho gilliama :( skoda ze to nevyslo

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

tak toto je film! :D nuz velka oddychovka pokial aj vy ste uz niekoho cistou nahodou nezabili :D lebo potom to bude trochu osobne. kultovy film a dokonale hlasky na ktore sa nezabuda ani po dlhsom case. tento film sa vryje do pamati. jaaaa jsem usi a ty si az po usi v hovnech !!!

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

pekny pribeh ktory je tu zaujimavo vykresleny a rozpovedany. je to svieze, zabavne a neviem este ake proste prijemne.

Dvojí život Veroniky (1991)

inspirujuci film ktory vo mne zanechal nadherne nezmazatelne stopy a je to uznavany film vseobecne.

Flashdance (1983)

ja sa nehanbim za to ze tento divny film sa mi pacil. uz ako take decko ked som to videla nuz som si povedala ze byt tanecnicou by nemuselo byt zle. a to odstartovalo moju "tanecnu karieru" :D za taketo filmy vdaka ktore vedia inspirovat aj ked su viac snove ako realne nuz ale tomuto filmu to rozhodne nezazlievam.

Andaluský pes (1929)

salvador dali??? dokonaly umelec je to a tento film? nadhera, nic ine len cista kruta nadhera a nepochopitelnost v istych momentoch.