• Thriller

Godzilla II Král monster (2019)

U vsech scen krome tech kde zapasi monstra je treba mit zavreny oci a zacpany usi, pak se to jakz takz da.

Přichází Satan! (1976)

hnedka po exorcistovi, kterej se mi s odstupem casu zda sotva prumernej, jsem dal omen a je to jeste o tridu slabsi..prej jeden z nejlepsich horroru vsech dob lol..to leda ze bych nevidel nic jinyho

Antebellum (2020)

Dobra hovadina se z toho vyklubala

Sputnik (2020)

ruskymu vetrelci staci ke zkroceni zarecitovat basnicku

Vymítač ďábla (1973)

Po letech sem opet sosnul vymitace (DC). Tehda asi masakr, ale dnesni optikou uz nic moc. Snizuju o jedna. Na tyhle stary klasiky je lepsi se dneska nedivat, aby si je clovek nezhnusil. Radsi si je uchovat v pameti jak to na nej pusobilo kdysi.

The Rental (2020)

Prekvapive kvalitni thriller. Mam ve zvyku si pustit pred spanim film a za 10 minut uz se mi zda o kozatejch japonkach. Ale tady sem cumel a cumel az do zaverecnych titulku jak to bylo napinavy a chytre vystaveny. Takova ta klasika "z nevinny picoviny silenej pruser aneb co se muze posrat se posere". Skoro na 4. Ale ty sem dal Midsommaru. A ten je prece jenom jeste o tridu vejs.

Telefon (2020)

Na konci totalne prekombinovany az sem ztratil nit a usnul.

Tenet (2020)

Memento jsem jeste chapal, ale tady sem to vzdal nekde ve ctvrtce filmu. Vubec netusim co mel vsechen ten bordel na obrazovce znamenat.