• Thriller

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Divat se na to dalo i kdyz film obsahuje spoustu debilnich scen. Ale aspon ze vetrelci i predator pekne kosily lidsky pleme. Skoda ze jich nekolik uniklo helikopterou. Bejt reziserem, tak necham sezrat i ten zbytek.

The Eclipse (2009)

V podstate nudnej film s nadechem nadprirozena ve kterym se az na 2-3 lekacky nic moc nedeje. Ale je tam par scen pri kterych me paradne zamrazilo v zadech (postava pod schodistem, zirajici holka). Takze za 3.

Kon-Tiki (2012)

Dokument jsem nevidel, knizku jsem necet a docela se mi to libilo.

Guai wu (2005) odpad!

Jsem rad, ze jsem svym hodnocenim o 3% srazil vysoky skore tyhle kravoviny. Urvanej smrad, jezibaba z panelaku a fizl kterymu roste vic vlasu z bradavice na hube, nez z hlavy. Vyhnete se tomu sirokym obloukem. Nebo dopadnete jako Sysel_CZ a nepomuze vam ani svecena.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Skvely triky, stupidni dialogy, ohrany sceny. Ten typ filmu na kterej je blbost koukat doma na 40" TV. Chce to projektor a kvalitni audio, nebo rovnou kino.

Tales from the Grudge (2006)

Tri na sebe navazujici mini pribehy. Proti japana predchudci pouze slabej odvarek.

Stoker (2013)

Je to takovej poetictejsi a introvertnejsi Oldboy. Vsichni herci bez vyjimky hrali na jednicku.