• Thriller

Purei (2005)

Podprumerna ducharina s dojakem na konci.

Kaidan šin mimibukuro: gekidžóban (2004)

Techto 8 minipovidek bych ohodnotil nasledovne: 3/2/3/3/3/4/4/2 coz vychazi na rovny 3 jako celek. Vetsina je prumerna az podprumerna, z rady vycuhujou pouze dve ktery mi nahnaly husi kuzi. Nejvic jsem cekal od rezisera Ju-onu Lady in white, ale babka s basketbalovym micem me tentokrat nevystrasila tak jako se ji to podarilo v Grudge: Old Lady in White.

Tělo (2012)

Chystal jsem se tomu dat 4 hvezdy, ale to smesne prekomplikovany a ulitly rozuzleni to o jednu hvezdu srazilo. Nez vymejslet takovej megalomanskej masterplan, tak radsi vezmu bouchacku a jednoduse je odprasknu.

House Hunting (2013)

Typ horroru, kde se chodi v bludnym kruhu ze kteryho nelze vystoupit a sled opakujicich se udalosti. Atmosferou trochu pripomina vynikajici kingovku 1408. Obcas me ale sralo nelogicky jednani protagonistu (clovek bez jazyka mluvit nemuze, ale psat prece ano) i jejich divny chovani. Lepsi prumer.

Světová válka Z (2013)

Cekal sem hollywoodskou blitku plnou klise a patosu, ale kupodivu se na to dalo divat. Zrovna hraju The Last of us a ma to velice podobnou atmosferu i zpracovani zomberu.

Uvnitř mé hlavy (2013)

Solidni psycho s lehkym odorem horroru. Ta holka to zahrala skvele.