• Pohádka

Cesta do Avonlea (1990) (seriál)

Jako dítě jsem to sledovala. Dávali to o prázdninách na ČT. Už si moc nevzpomínám o čem přesně to bylo, jen vim, že se mi to moc líbilo a ráda bych ten seriál viděla znovu

Jak zachránit kosatku Lunu (2007)

Krásný příběh o vztahu člověka a kosatky. Ale s dost smutným koncem - měla jsem slzy na krajíčku. Moc povedený dokument

Láska rohatá (2009) (TV film)

Zase po letech povedená pohádka. Jen to šišlání bych do pohádek nedávala. To není zrovna moc výchovné.

Divoká Afrika (2001) (seriál)

Skvělý dokument s nádhernou kamerou. Nádherná přiroda až člověk žasne jaké krásné záběry se povedou natočit

Stalo se (1997) (pořad)

Vtipně vybrané momentky z uplynulého týdne. Některé střihy byly obzvláště vydařené

Pozor, bonbón (1993) (seriál)

Agáta je skvělá, až mě jí občas bylo líto. Hlavně, když se jí po bonbónech zkazily zuby. Vždycky jsem jí jako dítko závidlěa tu spoustu těch bonbónů-)

Koulelo se jablíčko (1988) (seriál)

Červík Pepík nemá chybu. Ovšem kuře je zde taky skvělé.

Autíčko s červeným srdcem (1985) (seriál)

Tenhle večerníček byl nádherný. Škoda, že je to jeden z těch pěkných, ale bohužel pozapomenutých večerníčků.

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

Tak tohlento je skvělý pořad. Škoda jen, že ho nedávájí víc, aby měl člověk možnost se na to všechno podívat.

Fenomén Večerníček (2005) (TV film)

Tak tohle byl velice povedený dokument. Škoda, že se takovýchto dokumentů netočí více.