BNA (2020) (seriál)

Promyšlené, zábavné, ke konci vše pěkně vysvětlené se super hodícím se závěrem. Je to jako bych pozoroval oblíbenou Zootopii s mixem Kill la Kill :-) Za mě určitě super. Tanuki power 88 %

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge (2020)

Připadá mi, jako by bylo vytvořeno fanoušky pro fanoušky. Na nic víc si to nehraje :-) Příznivci herní série ocení prakticky vše, co uvidí. Krásná drastická story. Jediné, co mně osobně se nelíbilo, byly přehnané X-ray efekty z posledních pár her. Ve hrách to dávalo smysl, zde mi přišlo zbytečné. Ale je to jen osobní výtka, nic, co by kazilo celkový zážitek. Come over here! 85 %

Mythic Quest (2020) (seriál)

Holly hell... Ta 5. episoda. Feels man... Začalo to jako goofy studio, kde budou jen ty odpady lidstva, které koukají na peníze nebo svůj quirk, a pak přišla 5. episoda. Wow.... No, komentář dokončím po dokoukání. Zatím hodnotím weeb 80 % ... Dokoukáno Stále stojím za tím, že 5. episoda byla nejlepší. Celkově však velmi reálné, nepřeháněné dílko, které reflektuje skutečnost ve studiích, které vytváří počítačové hry. Nic mi zde nepřišlo "přehnané", spíše naopak. Doporučuji všem geekům, já si to naprosto užil a pokud nebude druhá série, tak klobouk dolů, protože by se autoři chovali po vzoru 5. episody :-) Game it out! 85 %

Beastars (2019) (seriál)

Málokdy dávám takové hodnocení. Avšak Beastars je jedno ze dvou anime v sezóně Podzim 2019, na které jsem se týdně těšil... Ucelený příběh s neskutečně zajímavými postavami, i když je to "ve školním prostředí" s ohranou linkou "zamiloval jsem se do holky" ve světě Zootopie, je zde úžasné provedení, střih, animace, kamera, které je až lidsky živé. To stejné jednotlivé myšlenky protagonistů. Od stejných autorů jako mé oblíbené Houseki no Kuni, vychytali 3D animaci, která zde není kvůli ušetření peněz, ale jako volba a jde to znát. K postavám jsem přirostl, každá má své indiviuální myšlení, jsou tam sranda chvíle, trapné chvíle, akční chvíle, všechno to mě drželo přikovaného jednou týdně na 20 minut k obrazovce. A to jsem to začal sledovat až u 4. dílu, protože jsem si myslel "jéj, kopírují zootopii, nemaj už co vymyslet". Jak já se mýlil. Hauuu 88 %

Castlevania - Season 2 (2018) (série)

O dost lepší jak série první. Příběh, intriky, konečně i pan hrabě... Chemie mezi postavami úžasná a co snad nejvíc, ta animace bojových scén. Fíha! Jedno z nejlepších pojetí magie, co jsem zatím kde viděl... Předčí i většinu anime, na kterou si vzpomenu. Blood for Blood! 87 %

Westworld - Labyrint (2016) (série)

Ojedinělé vyprávění, které chytne člověka. Plné překvapivých momentů, zajímavých scén, myšlenek, je to velmi, VELMI zajímavá věc. Doporučuji. I'm Robot 90 %

Genndy Tartakovsky's Primal (2019) (seriál)

[2 eps] Prozatím musím říct, že čučím. Něco tak pěkně "wild" jsem neviděl už dlouho... Překvapila jak první, tak i druhá episoda. Vyloženě s napětím čekám, co připraví díly další. Wololooo 91 %

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles (2019)

Má to vtip, humor, batmana, ninja želvy, co víc si člověk může přát. Ale teď for real... Tento "film" si ze sebe nedělá nic víc než jen srandu. Je to akční, zábavné, šílené, úžasné... Batman je tam svůj, se svými perky, Robin konečně jako dítě, ninja želvy naprosto úchvatné a totálně jede Michelangelo, jedna z nejzábavnějších postav v "Batmanovských" filmech vůbec. "Mickey, press some buttons..........." Byla to jízda, která nemá logiku, je každou druhou minutu tématicky jiná a která prostě baví......... Koho tohle napadlo, smekám. :-) Ninja hey!!! 86 %

Undone (2019) (seriál)

Už je to dlouho, co jsem si takto užíval nějaký seriál o pouhých osmi episodách. Undone nás zavede do... A víte co? Nečtěte si popis, nezkoumejte příběh, neptejte se ostatních... Nejvíce vám tento seriál dá, pokud o něm nevíte nic... Přesně takto jsem si ho užil já a představa, že by mi někdo sesumíroval, o čem by to mohlo být, by mi průběh jen zhoršila. :-) Připravte se na jízdu. Je pěkná. 85 % / 87 %

Banda (2019) (seriál)

Hell yes... Lidi, co mě znají, ví, že se mnohdy rozepisuji... Tady prostě musí stačit jen - koukněte na to... SuperEye! 88 %