Dost (2002)

Keby sa to v druhej polovici nezmenilo na rockyho tak mohlo ísť o slušný film...TV film.

Dracula II: Vzkříšení (2003)

Takéto béčkové céčka ozaj možem, herci príšerní, scenár, réžia, vlastne úplne všetko.Ale nápad naozaj dobrý a to je tá vec, ktorá chýba vačšine filmom v poslednej dobe, teda tým béčkovým rozhodne :)

Dragonball: Evoluce (2009)

Skurvili to herci, skurvili to masky, skurvil to rozpočet, skurvila to réžia, ale tak ako to skurvil scenár, sa slovami len ťažko opisuje.Dlhé roky budovaná mytológia okolo Dragon Ball sa mala vtesnať do 85 minút dlhej fantasy verzie karate kida pre mládež a dorast o jednom nadržancovi, ktorý neustále myslí na svoju spolužiačku.Najväčšia sračka roka.

Dravci (1999)

Autentická atmosféra Near Dark obohatená nadhľadom, zbavená Disneyovského konca a prenesená do uveriteľnejšieho devätnásteho storočia.Eat me!

Dr. House (2004) (seriál)

Uau, budem zrejme jediný kto ide pod tri, ale ta Laurieho “charizma“ ma teda neberie.Pre STV stádo je to možno nový De Niro, ale pre mňa len seriálový herec, ktorý hrá svoju seriálovú úlohu...ale po Doktorovi z hôr a Medicopter 12(dačo) rozhodne krok vpred.

Drtič (2000)

Čo ja viem, celkom dobrý nápad o smoliarovi, ktorý stratil tvár nie len obrazne, ale aj doslova a aby ju získal spať musí sa pomstiť všetkým, ktorí s ním roky zametali, neverná manželka, zlodejský kamarát, fakt úchylný šef(značka Stromare :), nebyť toho lacného televízneho spracovania mohlo to zaváňať kultom, škoda.

Duch podsvětí (2001)

Michael čomu si sa to preboha zapredal...

Dům naruby (2003)

Stevea Martina mi bolo pri určitých scénach normálne ľuto, akého kreténa zo seba musí robiť :)

Dům tisíce mrtvol (2003)

Jedno čo nemôžem tomúto snímku uprieť a začo dávam aj oveľa vyššie hodnotenie akosi možno zaslúži(vec názoru) je to, že je hneď jasné prečo Rob tieto filmy začal robiť.Nieje to pre prachy, nieje to pre reklamu, je to jednoducho preto, lebo ho to baví a v niektorých scénach sa doslova vyžíva.Rob nikoho na svoje snímky do kina neťahá, alebo nenúti si ich pozrieť v televízii, sú pre tých čo majú tento štýl radi a myslím si, že nikto takýto sklamaný nebude.Rozporuplnosť úplne chápem, nie každému tento štýl sadne, je to niečo také akoby ste niejakému zarytému dychovkárovi púšťali black metal :)