Kluci nepláčou (1999)

Najvačším zádrheľom vačšiny filmov natočených na motíve skutočných udalostí je ten fakt, že je veľmi ťažké miestami nemožné vtesnať všetok príbeh do niejakých dvoch hodín, v deji som sa sem tam strácal a nevedel či vlastne okolie hlavného hrdinu, pardón hrdinky tuší pravdu, alebo nie.Dlhšie som váhal medzi štyrmi, alebo piatimi hviezdičkami, ale nakoniec to musím posunúť na maximum.Prečo?Pre asi najlepší ženský herecký výkon čo som kedy videl, to čo predviedla Hilary sa slovami veľmi ťažko popisuje, niečo neuveriteľné, miestami dychberúce.Ak si myslíte, že vás už žiadny herec, herečka nemože prekvapiť, tak si po tento film ihneď skočte do videopožičovne.

Kmotr (1972)

Bezchybný scenár, herci, kulisy, kamera, hudba...a vlastne všetko, najlepšie čo môže táto tématika na filmovom plátne ponúknuť!Biblia gangsterskej kinematografie!

Kmotr III (1990)

Nedosahuje kvalít predchádzajúcich dvoch dielov, ale stále perfektná sonda do mafiánskej rodiny Corleone, ktorú jednoducho musíte vidieť keď máte napozerané prvé dva diely, ako dokončenie príbehu.A kiežby „trojky“ boli vždy takéto podarené :)

Knight Rider (1982) (seriál)

Plagáty s „tupé“ Davidom stojacim pred autom snov každého malého spratka som mal aj na hajzli, áno toto bol pre mňa kedysi kult :)“

Kobra 11 (1996) (seriál) odpad!

Žiadny seriál som neznášal tak veľmi ako tento,toto je fakt asi to najhustejšie hovno aké nemecká seriálová produkcia za celú svoju existenciu vypustila.

Kobylky nesou smrt (2005) (TV film) odpad!

Neviem čo bolo smiešnejšie tie efekty, vysmiaty komparz, alebo to logo v tvare piče...v každom prípade nepozerateľné!

Komisař Rex (1994) (seriál)

Pri nemeckej produkčnej mašinérii seriálov ktorá chŕli odpad za odpadom a zrejme sa vobec nezaoberá odozvou publika, patrí tento seriál ešte k tým celkom pozerateľným.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Tak...každý čakal novú mŕtvu nevestu, bohužiaľ Henry Selick je len animátor a nie Tim Burton, rovnako ako Frank Miller nemá bez tvrdšej režisérskej ruky šancu.

Králové ro(c)ku (2006)

Vrchol Jackovej tvorby, množstvo odkazov, movie connections, camei, výborných piesni a ptákoklikov :)Nejako takto si predstavujem mainstreamovú komédiu, ktorá aj keď moralizuje, robí to len okrajovo a nesmeruje k tomu už od začiatku.

Královna meče (2000) (seriál) odpad!

Xena vs. Zorro...zlý vtip?áno.