Shrek Třetí (2007)

Shrek je asi jediný animák, pri ktorom mi varenie z vody vôbec nevadí a naopak sa teším aj na štvrté pokračovanie.Shrek, Fiona, oslík a kocúr v čižmách sú jednoducho neuveriteľne sympatické postavičky na ktoré sa pozriem aj v sebemenšej sračke :)

Kluci nepláčou (1999)

Najvačším zádrheľom vačšiny filmov natočených na motíve skutočných udalostí je ten fakt, že je veľmi ťažké miestami nemožné vtesnať všetok príbeh do niejakých dvoch hodín, v deji som sa sem tam strácal a nevedel či vlastne okolie hlavného hrdinu, pardón hrdinky tuší pravdu, alebo nie.Dlhšie som váhal medzi štyrmi, alebo piatimi hviezdičkami, ale nakoniec to musím posunúť na maximum.Prečo?Pre asi najlepší ženský herecký výkon čo som kedy videl, to čo predviedla Hilary sa slovami veľmi ťažko popisuje, niečo neuveriteľné, miestami dychberúce.Ak si myslíte, že vás už žiadny herec, herečka nemože prekvapiť, tak si po tento film ihneď skočte do videopožičovne.

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

Nechápem čo sa všetkým na tomto páčilo, Al Pacina mám fakt rád, ale toto bola neskutočná nuda, jeden z mála filmov, čo som nedokázal dopozerať dokonca.

Kamarád do deště (1988)

Česká videoklipovka, niekedy sa sám nestačím diviť aké klenoty sa kedysi točili.

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Celú túto triológiu považujem za najvačší omyl v Rodriguezovej kariére a tento diel bol už ozaj vrchol nevkusu a vydierania.

Halloween (2007)

Približne prvá hodina patrí k tomu najlepšiemu čo Rob kedy natočil, celá tá štúdia toho ako sa vlastne z Mikea stal chladný stroj na zabíjanie je úchvatna, áno presne toto fanúšikov zaujíma, nie rodinné problémy obetí, ktoré sa aj tak konca nedožijú :)Lenže ako náhle Mike dospeje a nasadí si svoju masku ide to všetko do tých najhorúcejších pekiel, celé sa to z detajlnej štúdie jeho podvedomia mení na klasickú vyvražďovačku, ktorú zoženiete v požičovni za dvacku, veľká škoda, toto mohol byť kult!Ale určite to nevidím tak „modro“ ako vačšina hodnotiacich, malý Mike s maskou vyvražďujúci celý dom, patrí k tým najefektnejším scénam čo som kedy videl.Rob Zombie sa film čo film zlepšuje, len by to možno chcelo nájsť nápaditejšieho scenáristu.

Rocker (2001)

Ty jó a to toho rockera hral reper (:

Con Air (1997)

Odporúčam všetkým čo nevedia prísť akčným filmom na chuť, toto je 100% rýchlokurz pre každého.

Catwoman (2004)

Možno to vyznie rasisticky, ale nebola catwoman beloška?

88 minut (2007)

Jon Avnet je rakovinou hollywoodu, ktorá dúfam raz bude vyliečená.