Horizont události (1997)

Výborný začiatok, herci, (na svoju dobu) okuzľujúca výprava, zaujímavé skĺbenie žánrov( Horor / Sci-Fi / Thriller / Mysteriózny )...už len ten názov je geniálny!Lenže približne v polke sa začne film uberať tak debilných smerom, že zatiení všetky inak až dokonca(vyššie spomínané!)trvajúce pozitíva.Ale, za to ANTIkliše, tam hodím jednu hviezdičku naviac ;)

Van Helsing (2004)

Underworld je čím ďalej tým horší...

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

MEGA, MEGA, MEGA vtipná záležitosť, vrchol britského humoru.Must See.

Solaris (2002)

Jo, nová vesmírna odysea...čo sa nudy týka.

Zack a Miri točí porno (2008)

Dej mi dvě paličky od nanuku a gumičku do vlasů a já najdu spůsob, jak je ojet.Jako oplzlý McGyver.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Nech by tento film niesol akékoľvek hlboké posolstvo, ja ako divák nedokážem tolerovať tú neuveriteľnú natiahnutosť a onanovanie okolo ničoho, každý záber aj nezáber (veď pochopíte) tu trvá 50x dlhšie akoby mal!

Ben X (2007)

Za málo peňazí...málo muziky :/...Toto chce fakt americky remake, keď sa tohto ujme schopný režisér a do poslednej polhodinky vnesie ešte viac absurdity, môže to byť kult.

Půlnoční vlak (2008) odpad!

Rozmýšľal som, že dám aspoň hviezdičku, alebo dve aby som medzi hodnotiacimi moc nesvietil, ale tu fakt nieje začo.Kričím jedno obrovskykurvamegaveľké WHAT THE FUCK.Najhorší film roku.