Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Cervenak

"Let us fuck!" Zábavné? Ale áno. Miestami veľmi. Ale Kevin už sa opakuje ako poškriabaná platňa a ďalší film v štýle "roztomilá romantika zamaskovaná do prasačín a záplavy f-words" už svet asi nepotrebuje. Hlavne keď scény, v ktorých hrdinovia prestanú kliať a začnú sa skutočne zaoberať vzťahmi, sú omnoho pôsobivejšie a lepšie natočené než fóry typu "pornoherečka si análnym sexom lieči zápchu a kameraman to točí z podhľadu". ()

Pumiiix

Hodně vtipná, lechtivá komedie od kultovního komediálního režiséra K.Smitha. Hlavní duo samo docela obstojně humor zvládá, navíc přispívá povedená škála vedlejších „pornoherců“ ;-) obzvlášť Jason Mewes (Jay) ruluje – bludný Holanďan mluví za své. Natočení porna není složitá věc, pokud se nezačne hrát na city a možná právě ty city trochu celkový výsledek kazí. Rozhodně příjemná komedie, která rozhodně zaručeně rozesměje. ()

Shit

No já prostě jenom čumim, chtěl jsem sem napsat, že tahle komedie asi sedne málokomu, ale zatim to podle hodnocení (86%) vypadá, že to sedne každýmu. Hodně mě to překvapuje, jelikož se tu objevuje někdy celkem fekální humor, Jason Mewes tady píchá jak doga a promenáduje se tam s ptákem navrch a do toho se chová stejně jako Jay v jiných Smithově filmech. Nicméně je fakt, že Seth Rogen a Elizabeth Banks je skvělá dvojka a zábavný to teda je jako prase, ale objektivně se musí uznat, že se tam daj najít i slabší chvilky ()

Enšpígl

No tak si pomůžu komentářem kolegy dobytka, abych rozjel vlastní blábol. Jsem na tom vlastně stejně jako on jen s tím rozdílem, že si nemapatuju ani ty kozy Katie Morgan, což je pro každý film poměrně osudový. Nejlepší z filmu Zack a Miri točí porno bylo, když Zack a Miri točili porno, zbytek kolem mě provanul aniž zafoukal. ()

Hellboy

Zábavnej film, kterej je nutnej brát pouze jako komedii. Elizabeth Banks v pohodě, Seth Rogen taky, ale ať už se hlavně nikdy neholí. Jason Mewes bez dlouhejch vlasů? FFFFUUUU.. Hlavně zezačátku skvělá sranda, druhá polovina už není tak podařená. Konec byl trochu očekávanej a trochu nezábavnej, ale celkově dávám zasloužené 4****, nejen proto, že je to Kevin Smith. A kdyby tam byl Tichej Bob, tak bych možná přihodil i jednu hvězdu navíc:) ()

• Na zdi kavárny je nápis: "Děti bez dozoru dostanou zdarma espresso a štěnátko“. (Othello)
  • Nápad na plakát s kreslenými postavičkami vznikl při konverzaci Kevina Smithe a Setha Rogena (Zack). Rogen pak řekl, že to asi bude vtipnější, než celý film. (Haluzz)

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)