Na prahu temnot (1987)

Rozpočet: USD 5,000,000...Jeden z najoriginálnejších pohľadov na upírov, rozhodne stojí sa zhliadnutie ak si myslíte, že vás z upírčiny nemože už nič prekvapiť.Tento film som zháňal takmer rok a musím priznať, že to za tu námahu stálo.

Temný rytíř (2008)

Heath Ledger zapredal dušu diablovi a stvoril jedného z najlepších záporakov filmového plátna.Dark knight bez Jokera by bol asi ako Blade bez upírov :)Toť moj postreh, komentovať film ako celok nemá zmysel pri tom počte komentárov pochybujem, že by som vypotil niečo duchaplnejšie a dlhšie čo by tu ešte nebolo.

Freddyho úlet (2001)

Uletený masaker, ktorý zdatne zdoláva všetky dostupné PG ratingy tíndžerských komédii a vôbec najvtipnejšie guilty pleasure čo som za posledný rok, dva videl.

Galaxy Quest (1999)

Pri Grabtharovom kladive a synoch Worvana toto bolo to najzábavnejšie sci-fi čo som videl :)

Nezvratný osud (2000)

Medzi tínedžerskými vyvražďovačkami jasný top, ale niekedy mi tie záhadne veľavravné pohľady Devona Sawa neskutočne vadili...

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

V každom ohľade dokonalé, čo sa týka animácie, hudby, dabingu, samotných pesničiek a samozrejme Burtonovskej bezchybnej atmosféry.V žiadnom filme sa doteraz Tim nevyšantil tak ako tu, toto je 100% Tim Burton se všim všudy :)

Před soumrakem (2004)

Osudovosť až do morku kosti, film ktorý vám v jednej hodinke presne definuje pojem láska.Hardcore porno pre romantikov ;)