Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (pořad) odpad!

no to mi je ale kravina, niekedy mi je tych ludi az luto.. presne ako pise artas, nieco ako mojsejovci a nie, vsetci bohaci nie su taki prizemni az primitivni a to dalsie, to len ti, ktori sa potrebuju zviditelnovat takymito "show"

Na doraz (2010)

v pohode oddychovka s prepratym scenarom.. v pohode hlavne kvoli Robertovi, ten Grek je vrcholne nesympaticky

Flip This House (2005) (pořad)

mna to celkom bavi.. Veronica je kus peknej baby s nesympatickym manzelom. Da sa tam najst inspiracia pri domacich prerabkach. Urcite su aj horsie show

Pařba ve Vegas (2009) odpad!

a čo na tom bolo smiešne? čakal som stále, kedy to začne a dočkal som sa až záverečných titulkov, pri ktorých som si povedal, že chvalabohu koniec..

Predátoři (2010)

Úvodná scéna filmu mi veľmi pripomínala Ultimate Survivor Beara Gryllsa ( http://www.csfd.cz/film/232818-nutne-k-preziti/ ) už som iba čakal, kedy Adrien Brody začne chrúmať nejaké výživné chrobáky a zapíjať to vlastným močom. Samotný film mi pripadal skorej ako remake Predátora než pokračovanie. Schwarzeneggera však nenahradili primeranou kvalitou, ale kvantitou a v záverečnej scéne sa tak objaví drsný párik. Postava Fishburna mi prišla zbytočná, skorej by som privítal, že sa na pár okamihov objaví Schwarzo. Efekty zostali na úrovni roku 1987, čo však považujem za pozitívne, keďže jediný modernejší prvok - animované predátorske psy pôsobili neprirodzene. Ak bych ich vytvorili podobne ako postavy predátorov, natiahli masky na nejakých živých psov alebo diviakov, možno by to vyzeralo lepšie... nenudilo

Frasier (1993) (seriál)

k tomuto sitcomu som sa dostal na odporúčanie a odvtedy ho žeriem so všetkým čo prináša a videl som ho už snáď 6x celý dokola .. Frasier určite nie je sitcom pre každého, nemá prvoplánové fóry, zápletky sú premyslené a veľmi zábavné, hlášky jedinečné, snobizmus bratov úžasný. Navyše ako jeden z mála dlhodobých seriálov netrpí dramatickým poklesom kvality a napríklad časť Doktor sa obnažil z poslednej série patrí k najlepším. dávam 100 percent, lebo viac sa nedá