Vlasy (1979)

Výborný muzikál o nesmyslnosti války, o hledání a nenácházení smyslu života a o svobodě, která ale svobodou není. Taneční kusy a hudba mají stále sílu, ale myšlenka pro mě už tak aktuální není.

Drsnej Shaft (2000)

Policie ve Sátech to nemá lehké. S nadsázkou jde říct, že film vypovídá o situaci na celém světě, co se týče spravedlnosti.

Basquiat (1996)

Před 11 lety jsem tomu filmu nerozuměl, ale všelice se mě líbilo, jak v USA umělci tvořili, kde mohli. V tom bylo velké poselství.

Svatba jako řemen (1967)

Píšu jako policista Pucholt. Tak jen krátce: "super". No co, co, co.

Černý Petr (1963)

Dialogy na výbornou. A film, který je o ničem? Ani náhodou. Vskutkau se musím zastat, protože film vypovídá o mnohém. Dokáže se natočit v dnešní době film s takovým poselstvím? Komunikace je základ života.

Starci na chmelu (1964)

Excelentní Pucholt. Nádherný muzikál. Pro mě úžasná hra se slovy a projevy různých profilů u rozmanitých lidí. Skvělé. Soundtrack my často film připomene.

Vesnice (2004)

Moc mě překvapilo, jak se dostaly mimo svou vesnici, že je tam asfaltová silnice. Ale jinak nevím?

Svěrací kazajka (2005)

Tak jako tak, pořád dokola. Jen zvláštní, jaké má člověk v tichu možnosti.

Sběratel polibků (1997)

Velice napínavý film. Dobrý Morgan se svou vážností, kterou dokáže dát nejevo, že je to vážné téma.

Dexter (2006) (seriál)

Viděl jsem první dva díly. A jsem šokován. Velice mile. Sháním další a další díly. Dexter mi trochu leze na njervy, zároveň mě přitahuje. Díly mají samozřejmě spád, a lze to očekávat u dalších. Jsem celej natěšenej, jak dopadne toho profi vraha, co odkrváuje své oběti a který vyzval Dextera ke hře.