Spomalený úder (1990) (TV film)

Vidieť Kramára ako mladého rebelujúceho punkera bolo asi to najzáživnejšie z celej tejto divadelnej TV inscenácie.

Stav milosti (1990)

Absolútne bravúrny herecký koncert Gary Oldmana! ...veľmi podarená gangsterka.

Temný anděl (1990)

Klasická retrospektívka Dolpha Lundgrena z dôb VHS akčných béčok, pozoruhodne pozerateľná aj v súčastnosti ale nijak nepopierateľná svojich "nekvalít" 2tr. filmového žánru. (2,5*)

To (1990) (TV film)

Aj keď trocha zbytočne dlhé, vcelku dobre natočené.

Zběsilost v srdci (1990)

Dosť nadhodnotený Lynchov film, ničím extra nezaujal. To snáď Mazacia hlava bola lepšia ale oceňujem tú drsnosť a nezakrytú vášeň. No Lynch vie omnoho lepšie. Wild at Heart je obyčajný priemer.

Erik Viking (1989)

Najlepšia scénka "bičujúci japonec na lodi" a "potápajúci sa ostrov" :) úžasne vtipné, ale bohužiaľ nie celý film. Inak klasický humor od Terryho Jonesa.

Homer a Eddie (1989)

Strašne slabé, niektoré scénky o ho*ne, no proste nič moc...

Killer (1989)

Bezduchá Hong Kongská strielačka s plným klišé a duchaplných myšlienok, ktoré majú vrhať dobré svetlo aj v tom najhoršom zločincovi. Nebyť toho starého datovania kedy snímok vznikol bolo by to za 1*. Verím že ten kto na takýchto VHS vyrastal musel byť nadšený. 2/5*.

Kriminál (1989)

Vcelku priemerný snímok z väzenského prostredia. Stallone ma však svojou rolou príjemne prekvapil, a dej filmu ma vtiahol natoľko že som tie jednotlivé klišé vo filme s ľahkosťou prehltol. :) 3,5*

Lady Terminator (1989)

Väčšiu sračku som už dlho nevidel...Brak ako sa patrí, Lady-Terminátor je vlastne len Kundo-drtička a jej neherecký kolegovia a trápne dialógy su hodné fakt len na kliniku intenzívnej starostlivosti.