Důkaz neviny (1999)

neviděl jsem horší konec filmu...

Přátelé (1994) (seriál)

Z malého potenciálu dostali tvůrci snad všechno co mohli. Seriál krásný, ale tendence sestupná... Vadí mi snad jen v novějších sériích opakované vtipy typu "Jdeš do kina?"- "V žádném případě.... A v kolik?", a pak ještě stále častější načapávačky při trapných situaciích a sklon k telenovelám ( s dětmi, svatbami ). Jinak asi není co dodat!!!

Statečné srdce (1995)

Asi jste si každý jako já na konci filmu zadoufal, že ho přátelé zachrání před umučením, ikdyž jsem moc dobře věděl, že to tak být nemůže aby to neztratilo hrdinský nádech, nádech středověkých legend. Moc krásný, hrdinský ( co na tom, že někdy až nerealisticky hrdinský ) a docela naturální historický snímek. Chtěl bych věřit, že takoví lidé žili, a hlavně žijí !

Evoluce (2001)

Mám rád sci-fi a hodně jsem si od tohohle sliboval. Ale. Ale slabý nadprůměr. Pár výborných gagů, ale pak už prakticky nic, i přesto v dnešní éře komedií docela úspěch...

Dobytí severního pólu (2006) (divadelní záznam)

Tak tohle je FAMÓZNÍ jesli ne ještě lepší.... Celá hra plná nezapomenutelných hlášek. Ne nejlepší seminář, nahrazuje jo nejlepší herní část!! :)

Vražda v salónním coupé (1997) (divadelní záznam)

Další z řady skvostů!! Já z těch herců, hlavně Čepelky, fakt nemůžu... Seminář dobrý, hra dobrá. Dohromady CIMRMAN!!!

Akt (1997) (divadelní záznam)

Tak tahle cimrmanka má asi nejlepší seminář ze všech - je tak dobry ze neexistuje slov.. ale mozna jich par najdu... tak ne :). A nakonce i samotná hra je výborná, obzvlášť teda Čepelka! GR8!!!!!!!!

Jezerní královna (1998)

Německá účast se nezapře.... Já nevim, ale mě to přijde chvílema jak thriller s hororovými prvky... Jesli chtej Němci děcka vyděsit, tak se jim to ale asi povedlo