Rocky II (1979)

Bolo vidieť, že oproti prvému filmu mal tento viacej financií. Film nesklamal, mal to krásny príbeh, super tréningové scény, úctyhodné herecké výkony a nadupaná záverečná scéna, takisto ako prvý film. 9/10.

Rocky (1976)

Príbeh, výkony, hudba, proste všetko ako má byť. Dovtedy ešte celkom neznámy Sylvester, urobil poriadny kus práce, čím to dokázal či už hereckým alebo takisto aj so scenárom. Tento film sa určite radí medzi najlepšie filmy aké kedy vznikli, není to len pre športovú tému, ale hlavne svojím dokonale jednoduchým originálnym príbehom. 10/10

Něžný bar (2021)

Pekný príbeh dospievania spočiatku malého chlapca, ktorý od strýka dostával najlepší možný vplyv. Postava JR samozrejme bola celkom dobre rozvinutá, takisto aj mama JR nezaostávala, no najviac zaujímavou postavou bol rozhodne prostý strýko Charlie. Verím, že režisér George Clooney urobil tie najlepšie rozhodnutia aké mohol, a určite to vo filme bolo vidieť. Ben Affleck určite mal najväčší podiel na úspechu tohto filmu, jeho herecký výkon bol dokonalý, veľmi presvedčivo preniesol emócie a postoje do svojho výkonu, Tye Sheridan sa taktiež ukázal v dobrom svetle, dúfam, že od neho uvidíme ešte niečo dobré v jeho podaní. Samozrejme musím pochváliť aj malého Daniela Ranieriho, ktorý v prvej polovici hviezdil. Na to, že od filmu som nemal veľké očakávania, musím povedať, že som celkovo spokojný. Film mal dobrý príbeh, slušný vývoj a čo sa týka klišé, neboli prezentované vážnym tónom. 8/10

Simpsonovi - Homer maskotem (1990) (epizoda)

-Ale já jsem se ve Springfieldu narodila a taky tu chci zemřít- -To není až tak strašný, prostě zemřeš někde jinde-