Daria - Pierce Me (1998) (epizoda)

Pro mě asi nejlepší díl série. Ten telefonní rozhovor mezi Trentem a Dariou je geniální. A i mimo něj je v téhle epizodě spousta skvělých hlášek a dialogů, jako například:"You'd look nice with a lip ring." "Are you gonna let him talk to me that way?", nebo "I'll help you through this, Daria. Here." "What's that?" "That's my hand, give me yours. .... It's pretty clean, Daria.", nebo "don't you get it, Daria? You did something stupid for a guy. Gee, maybe you'll join the human race afterall."

Daria - Monster (1998) (epizoda)

Kevin: "I don't see any vegetables." Daria: "You should have my view."

Daria - I Don't (1998) (epizoda)

"We're here to see my family, Jake. Not to have fun."

O šesti labutích (2012) (TV film)

To, co Sedmeru krkavců dává Chýlková, Dlouhý a Rösner, tady zoufale chybí plejádě německých druhořadých herců. K tomu příšerný český dabing (byl to Podhůrský? A pokud ano, proč proboha?!). Jediné, co zde jakž takž funguje, jsou interiéry a výprava.

Cesta z města (2000) odpad!

Tenhle film mě neskutečným způsobem irituje. Irituje mě na něm všechno, od přehrávání herců, přes příšernou neherečku Schlesingerovou (někoho tak nesympatickýho si lze stěží představit) po nepovedené písničky a falešný zpěv Michala Vorla. Už jsem to 2x viděla, takže hodnotit můžu, dneska jsem to zapnula se zvědavostí, zda se něco na mém úsudku nezměnilo za těch cca deset let, ale dala jsem jen šest minut někde v první třetině a musela jsem to přepnout. Takže je to naopak, změnila jsem to na odpad.

MOST! - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

Tato epizoda mi naopak přišla lepší, než dvě předchozí, možná i kvůli menší míře někdy zbytečného násilí a také menší míře podbízivosti. I hudební doprovod mi přišel adekvátnější. Ale obecně vzato (i když to se může ještě ukázat, přece jen mě čekají ještě tři epizody) mi ten humor prostě není blízký.

Post Coitum (2004)

"Teď přijde to nejlepší. Ten pán se udělá." Tato, a další neuvěřitelné Langmajerovy hlášky vás čekají v tomto filmu. Já prostě musela dát pět. Protože tohle je prostě buď na odpad!, nebo na pět, a vzhledem k tomu, že na mě Post Coitum mělo stejný efekt jako The Room, tzn.že jsem se celou dobu opravdu nahlas smála, tak prostě musím dát pět. Takovejch hlášek! Nevím, co tím kdo chtěl říct (resp.asi chápu hlavní "myšlenku", ale myslím, že ten způsob, jak to sdělit divákům nebyl nejšťastnější) zda je to hlavně Bystroňova (už jen to jméno má potenciál) zásluha, ale očekávala jsem prostě klasickou českou sračku, a dostala jsem o tolik víc! Ona totiž taková Tátova volha je prostě klasická česká sračka, u který jen kroutíte hlavou, případně se nudíte, případně chcete studem zalézt pod gauč, nebo se musíte napít víc, než jste původně chtěli, ale každopádně se prostě nezasmějete, natož abyste řvali smíchy, jako u tohohle - tohle, tohle není klasická česká sračka. A pro zábavu připojím několik nejlepších citací: Franco Nero čte esemesku od své japonské ženy: " 'Bojím se skřítků' - checheche, to jsem čekal..." , nebo Krajčo, když zmerčí přijíždějící policejní auto: "Flojdi!" - což mě hodilo zpět do doby, kdy mi bylo cca dvanáct a policajty jsme častovali tímto slovem, nebo jiná jeho superhláška, tu si snad napsal sám: "Moje erekce tě tlačí do podbřišku." "Tak pojď, ty Šopenhauře." Franco Nero jde na koncert Krajča a Hrůzy. Jeho komentář: "Jó, ve Woodstocku, to byla jiná jízda!" Beata Greneche: "Vy jste tam byl?" "Jo." Výtečný Langmajer, který vůbec nevím, co a proč hraje, jestli vůbec hraje, ale je prostě výbornej: "Vykuř mu ho, pořádně mu to udělej. Jaký má péro?! Sakra, jsem tvůj manžel, mám právo vědět, jaký má péro! A dělejte, budu mít šílený účet za telefon!" Samozřejmě, každý musí mít na nočním stolku vlastní láhev Chivas Regal, jinak to nejde. Bočanová k Noskovi: "Chcípni" - Nosek: "Nikdy nechcípnu!!" Kolemjdoucí houbař: "Kokote nevycválanej, máš co ti patří." Bočanová k Langmajerovi:"Ještě jednu whisky?" Langmajer s tlustou rolí eur v ruce: "Dal bych si něco ostřejšího. Spanking!" A na pohřbu: "Promiň, že jsem ti tenkrát nadával do kurev." V tomto filmu chybí už jen Pavel Kříž.