Čtyřlístek ve službách krále (2013) odpad!

Taková nehoráznost! Jak se mohli vůbec opovážit? Tisíckrát fuj, Žabko, a ty, Soukupe, se svou debilní rádoby akční hudbou, ses asi posral. Fuj. Příběh na hovno,. dialogy stupidní, a kdo vybíral ty hlasy? Animace hnusná a všudepřítomný product placement. Chudák Němeček a Štíplová. Chudáci my. Chudák Čtyřlístek. Tisíckrát fuj.

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018) odpad!

Ach bože!!! Další ukrutnost. Plesl coby třicátník, podnikatel: "Já jsem byl k tý svatbě vlastněj donucenej..." To mi připomnělo Kocoura z Trnkovy Zahrady, když se překotí do sudu se zelenou vodou a se šneky, "vy uličníci, vy vy vy, vy jste mě tam shodili!"

Prodloužený víkend (2013)

Dovolím si zde citovat Rimmera: "Tohle byla nejhorší ubulená limonáda, jakou jsem kdy musel přetrpět. Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá dřepěla u tak děsného puberťáckého škváru." Tenhle film má u mě rekord. Rekord v počtu rozkoukání. Dohromady jsem si ho zapnula 7x, a 6x z toho jsem u něj usnula. A to se mi při sledování filmů stává málokdy. Jinak to nebylo zas TAK hrozný, jak naznačuje ta Rimmrova hláška, ale ve chvíli, kdy uprchlý vězeň Josh Brolin peče Kate a jejímu synkovi broskvovej koláč, jsem myslela, že půjdu zvracet. Když po chvílí stojí u žehlícího prkna a žehlí, tak jsem tomu fakt nemohla věřit a kontrolovala jsem zdejší hodnocení. 74%?! .... No ale v poslední čtvrtině filmu se to trochu zlepšilo, bohužel jen proto, aby to pak zabilo závěrečných 5 minut.

Život je život (2015) odpad!

"Dost jsem o nás přemýšlel a ... " "Kecáš!" " "A na co jsi přišel?" "Že tě chci víc než hada." "Kecáš!" "Jdi pryč, mám tady zákazníka." "Nepůjdu. Dokud mi neslíbíš, že obnovíme naše středeční styky." "Běž pryč, nebo ti zrušim slevu na plazy." Zpočátku to vypadalo na milion odpadů, nakonec mi stačí jeden, přece jen jsem se dvakrát zasmála. Stejně ale nechápu, jak se někomu podaří vymyslet a stvořit něco tak dementního.

Červený trpaslík - Poslední den (1989) (epizoda)

"Maminka. Já nikdy neměl maminku." "Já taky ne." "Klidně si oba vemte mojí. Všichni ostatní už ji měli."

Co na to Češi (2016) (pořad) odpad!

Milion odpadů. Matonoha trapně exhibuje (a myslím, že je při natáčení pod vlivem) a doplňují ho (většinou) tupí soutěžící. Dnes omylem zhlédnuta část s otázkou:"Který francouzský herec je známý i v České republice?" Horko těžko dali soutěžící dohromady Depardieua, Funese a Richarda, poté nastalo peklo. "Já už nevim. Fakt nevím. Tak zkusíme Obelixe." Matonoha (nevěřícně):"Obelixe? Vážně? Tak zkusíme, jestli je tam Obelix." ÉÉÉ. "Není tam. Co myslíte vy?" "No, tak já zkusim toho Filipovskýho." ...... Stejná otázka druhému týmu. "Tak my zkusíme Jean Claude Van Damma."