Počátek (2010)

Niekoľko šachových partií rozohraných naraz a k úspechu nesmiete prehrať ani jednu. Tak k tým 5tim hviezdičkám pridávam aj tie dve z môjho nicku. Lístok z kina zalejem do živice a o 10 rokov predám cez Ebay.

Memento (2000)

Poznámka: Nezabudnut tento film pozriet znovu.

Gran Torino (2008)

Keď budem starý chcem byť presne taký ako on. Trávnik pomaly pestujem...

Matrix: Nová návštěva (2001)

Filmy o filmoch mám velmi rád. Rád sa pozerám za kameru a tento dokument splnil moje očakávania na 100 percent. Bolo tam všetko od cvičenia bojových umeni až po čarovanie so zeleným plátnom. Som sa čumel čo všetko bolo akože naozaj a čo všetko len filmové triky. Takto má vyzerať film o filme.

Chicago (2002)

Chicago bola úplna pecka. Príbeh o moci peňazí, známostí sem tam nejaký podraz. Richard Gere, Renée Zellweger, Zeta-Jones sú úplny klasici ako v hraní, spievaní alebo v tanečných číslach. Dej ako aj vložené muzikálové čísla velmi dobre fungujú od začiatku až dokonca. Nemám námietky, samozrejme odporúčam originálne znenie.

VALL-I (2008)

Film, v ktorom sa hovorilo málo a povedal veľa. Nie je to neviem aká sranda, ale je to dobré dosť dobré.

Bathory (2008)

no..noo...noooo skoro to bol film. Takéto žánre ma príliš nebavia, ale dalo sa aj napriek 130 minutám.Niekedy film posobil pekne, filmovo inokedy lacno hlavne tie hromadné boje. Takze asi nelutujem, ale najnapínavejš moment z celeho kina bol trailer na nového Batmana pred filmom.

Gympl (2007)

Neviem ako ostatni ale ja som dost spokojny... a svět je težší o pár osudu