Sasquatch

Sasquatch

Tomáš Kudela

okres Brno

0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 21.1.2015  08:56

  Cože? Humor? To se musí člověk zhulit, aby to bylo vtipný?

  • 21.1.2015  08:53

  Nejlepší díl série hned po prvním. S Wahlbergem to má novou šťávu. Královsky jsem se bavil.

  • 2.9.2014  09:34
  Drsňačky (2013)
  *****

  Totální hlína! Všechno jsme sice už viděli, ale tohle je super. Jedna hláška za druhou, parádní hudba, výborný dabing, neskutečná chemie mezi babama. Paka, co dávají odpad, nebo jednu, dvě hvězdy by se měli zamyslet. Koukám, že hlavně slovenským bratřím ten humor nějak unikl. Zřejmě jsem vymletý, obézní americký hovado, ale za mě to je jednoznačně akční komedie roku. Trochu matoucí je plakát, Melissa tam vypadá jako štíhlá vysoká krasavice:). Pro jistotu viděno dvakrát.

  • 28.1.2014  09:24

  Velice příjemný film. Komedie sice ani náhodou, ale romantika až na půdu:)

  • 25.1.2014  19:18

  Vynikající, opravdu vynikající komedie. Nic vtipnějšího jsem neviděl minimálně tři roky. Velký překvapení. Viděl jsem to sice až od okamžiku záměny těl, takže musím určitě vidět jednou celý. Nechápu poměrně nízké hodnocení, naprosto nechápu někoho, kdo dal odpad...Líp než Viperblade nebo Dever bych to nenapsal. Dlouho jsem se tak nenasmál. Navíc skvělý dabing. SUPER!

  • 13.1.2014  10:01

  Naprosto nečekaně nejvtipnější film roku 2011. Perfektně přirozené výkony herců. Super pozitivní záležitost.

  • 13.1.2014  09:35

  Totální ujetina, která by ovšem byla vynikající, kdyby byla vtipná. Všechny "scénky" měly potenciál, ale opravdu vtipná, a to hodně, byla jen ta s Halle Berry na opravdu neortodoxním rande.

  • 13.1.2014  09:31

  Stejně ujetý jako "Jednotka příliš rychlého nasazení", stejný vývoj děje...od poklidné pánské jízdy k totální destrukci všeho a všech.

  • 13.1.2014  09:25

  Výborný, masakr po všech stránkách. Gemma Arterton k nakousnutí, nádherně ošklivý čarodějnice, nářez od začátku do konce. Nemá to hluchý místo. Samozřejmě se musí přivřít oči a brát s nadsázkou spousta nesmyslů a rozmanitých palných zbraní ve "středověku". Super hlášky...Mařenka znovu před perníkovou chaloupkou: "No to si děláte prdel...":)

  • 13.1.2014  09:19

  Velice dobrý film, skvělí herci a jejich výkony, ale za břicho jsem se teda nepopadal...

  • 22.11.2013  16:54
  Hexina (1993)
  ****

  Neznámí herci, ale skvělá zábava. Velké překvapení. Naprosto souhlasím s freddy. Mnohem víc srandy, než v prvoligových "značkových" komediích.

  • 26.2.2013  07:23
  Kingpin (1996)
  ****

  Výborná komedie se spoustou hlášek. Koukám, že někteří asi nedokoukali do konce (Oskar), neboť Billa Murraye si do sytosti užijete i ke konci. Skvělý, nevím jak mi to mohlo tak dlouho ucházet...

  • 28.3.2012  14:05
  Hitman (2007)
  **

  No tak bohužel hlavně to celý stojí a padá na hlavní postavě, která nebyla vybraná vůbec dobře. To není ten drsnej chladnokrevnej Hitman z počítačové hry, tohle je prcek šášula.

  • 28.3.2012  13:46
  Agent 117 (2006)
  ***

  Výrazně horší než následující druhý díl. Ale i tak si to udržuje styl a tempo. Akorát to není tak nějak moc vtipný. Spíš úsměvný. Hlavní postava je dokonalá kopie Conneryho, včetně úsměvu a gest. Bavil jsem se.

  • 22.3.2012  15:42

  Tak za prvé, nevím jak to někdo může srovnávat s takovou krávovinou jako je Austin Powers: Špionátor. To je mimochodem jedna z nejblbějších a nejprvoplánovějších komedií co znám. Něco na úrovni českého Kameňáku. Humor násilně tlačený tak, až není vtipný. Za druhé, zdá se mi, že smysl pro humor opravdu není dán každému. Protože tohle je jedna z nejvtipnějších věcí, které jsem za poslední dobu viděl (mezi další patří Tucker a Dale vs Zlo). Je to taková parodie/neparodie, ale pozor...sakra vtipná. Sakra, jak může někdo napsat, že je to trapný??? Když si vzpomenu na nějaký scény, musím se smát ještě teď...třeba opíkání celýho krokodýla na rožni, nebo souboj ve stylu wrestlingu, nebo jak si hlavní postava dělá fotku na samospoušť se sporťákem, před skládkou odpadků, místo toho aby si ji udělal na pozadí krásného výhledu na moře...honička v nemocnici s chodítkama. Prostě mazec. Navíc výborně zahraný, sympatický postavy...návrat ke klasice. Super!

  • 5.3.2012  16:03

  Totální mazec! Konečně po delší době komedie u které jsem opravdu brečel smíchy. Není to trapná parodie, ani teenagerovská komedie. Z mého pohledu kultovní záležitost. to verbal: Nejsem ani nadprůměrně obézní, ani podprůměrně inteligentní a ani nejsem typický vzorek americké populace. Myslím, že někdo těch lahváčů popil víc a nebyl schopen vnímat... A koukám že takových je tady víc...lidí bez smyslu pro humor.

  • 26.1.2012  08:37
  Hanna (2011)
  ***

  Tak musím říct, že trochu zklamání. Trochu divný film dá se říct. Úplně jsem nepochopil, proč holčička, která při scéně v chajdě zabije bez mrknutí tři elitní vojáky ze zásahové jednotky a v podzemní základně ladně zlomí vaz falešné agentce a zmastí dalších kolik vojáků, si ke konci nemůže poradit s dvěma přiblblejma plešatejma náckama a jedním teploušem...To stejný Bana, pere se s tím náckem jak kluci na hřišti...To je jako speciální agent, který v metru zabije levou zadní čtyři ozbrojený agenty????Škoda...ten konec jim nějak ulítl.

  • 5.1.2012  08:41

  Absolutně jedna z nejlepších amerických komedií. Viděl jsem včera znovu po letech a znovu jsem se válel smíchy..."Děvkooooo!" :)

  • 28.11.2011  09:30

  Velice příjemný film, s mnoha vtipnými hláškami.

  • 15.11.2011  11:25
  Okresní přebor (TV seriál) (2010)
  *****

  Výborný!Zvlášť si cením výkonu Luďka Soboty, který se konečně vyhrabal z rolí blbečků. Nejlepší český seriál poslední doby!!!

  • 3.11.2010  08:54
  Austrálie (2008)
  *****

  Sice mě trošku štvalo několik konců a celková přeslazenost, ale film to byl velice pěkný a dokonce u něho neusnula ani manželka se švagrem, což je k podivu...

  • 18.10.2010  10:40
  Vikingové (1999)
  ****

  No chápu všeobecné špatné hodnocení, jistě to má své mouchy a nedostatky, logické nesmysly, některé postavy a načaté dějové příběhy se tam ztrácí...ale, mě se ten film prostě líbil, a to tak, že jsem ho viděl hned v roce 1999 3x po sobě v kině. A určitě se na něj rád podívám znovu a rád. Navíc jsou tam i dost vtipné okamžiky, což u filmů podobného ražení moc zvykem nebývá.

  • 9.6.2010  15:44
  2Bobule (2009)
  *

  Na dvojku bobulí jsem se hodně těšil. Českým filmům v poslední době moc neveřím, zvlášť ne komediím. O to víc mě překvapily Bobule 1. Byly poetické, vtipné, sexy, akční...mělo to něco do sebe. Bohužel dvojka je to nejhorší co jsem za poslední dobu z českých komedií viděl. Herci otrávení, znudění, věčně nasraná Voříšková (na kterou jsem se těšil nejvíc), herci doslova trapní (až na Postráneckého a Táborského). Strašlivá nuda. A ta hudba...proboha, co dělají africké motivy v Mikulově a věčně kolovrátková "Kameňácká" hudební vata. Mimochodem stejný průser, který pohřbil Stůj nebo se netrefím. A mimochodem všimli jste si, že po úvodní honičce, když ochranka skočí do bazénu, tak za pár sekund stojí za Krampolem naprosto suší? No prostě velké veliké zklamání....bohužel.

  • 17.5.2010  13:42
  Ted a spol. (TV seriál) (2009)
  *****

  Díl od dílu proměnlivý, ale za díl s projektem "Jabberwoorkie" nebo tak nějak dávám za pět. Už dlouho se mi nestalo abych brečel smíchy, zvlášť při prezentaci neexistujícího projektu.

  • 6.5.2010  14:57
  Liebe auf den dritten Blick (TV film) (2007)
  ****

  Troufám si nesouhlasit, Láska na třetí pohled není vůbec špatný film. Samozřejmě ovšem, pokud vezmu do úvahy, že je německý. Německá kinematografie mi vůbec nic neříká, respektive nemám ji rád. U tohoto filmu jsem přišel na to že je německý až podle titulků a to je co říct, možná i proto, že se to celé odehrává v Itálii. Celou dobu jsem se slušně bavil a dokonce je tam překvapivě i dost vtipných momentů. Prostě jsem měl pocit, že sleduju vtipnou romantickou komedii. Normálně by to bylo za tři, ale na to že to bylo z Německa si zaslouží čtyři.

  • 26.4.2010  09:24
  Pán Domu (2005)
  ****

  Velice povedená komedie, s několika vynikajícími vtipy. Narozdíl od některých rádobyvtipných komedií a prvoplánových vtipů přirozené, nepřehrávané. Slečny také velice koukatelné:) Není to žádné veledílo, ale v dané oblasti opravdu nadprůměr. Výborně jsem se bavil.

  • 14.4.2010  10:47

  Tak nebylo to zase tak úplně hrozný. Herecké výkony celkem ucházející, samozřejmě až na Stívna:) Nebýt jeho otylosti a závěrečného odchodu, kdy tlusťoučký špekoun v koženém kabátě odchází jako by si nadělal do kalhot, dal bych i tři hvězdičky.

  • 10.2.2009  15:55
  Proč bychom se netopili (TV seriál) (2009)
  ****

  Oprava - musím dát 4, fakt mě to baví. Navíc jsem se dočkal "kůzlátek" :) A taky musím opravit to že to můžou pochopit jenom vodáci, ten seriál se líbí každému, s kým se o tom bavím, navíc i našim maminám. Kdo to hodnotí jako odpad toho zřejmě ještě moc neviděl... Tak po třetím dílu tohoto seriálu mám dojem, že ho můžou opravdu pochopit jenom vodáci. Všechno co se tam odehrává, jsou každodenní situace „na vodě“...hledání hospody, cesta nočním lesem, noční koupáni, nervozita a svírání před sjížděním „šlajsny“. S knížkou se to moc srovnávat nedá, u té jsem smíchy brečel, ale jako první pokus o zfilmování je to OK. Je pravda, že některé herecké výkony jsou trochu prkenné, někdy trochu přehrávané (Braňo Polák...), místy to trochu vázne, je tam i dost blbostí (bramboráky na vodě???), některé rozhovory zní jak čtená zkouška, neustálé používání slova vodák je téměř jako kapání vody na hlavu, ale ve srovnání se současnou seriálovou tvorbou je to skoro na Oskara. Oproti přeseriálovaným ostatním všedním dnům se na pondělí těším na další díl. Snad se dočkám trochu víc humoru, erotiky a dalších svíravých pocitů před nějakou šlajsnou...Celkově, má to spoustu much a chyb, ale stokrát radši se budu dívat na tohle, než na Ordinaci, VKV, Ulici a podobné výplachy.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace