Ivan (2017)

Byla jsem připravená úplně na všechno a vůbec jsem nebyla zklamaná, naopak. Skvěle zahrané i natočené, navíc milé překvápko nakonec. Film stoji určitě za zhlédnutí, momentálně k vidění na HBO GO.

Jen žena (2019)

Moc diváků asi film nepřitáhne, ale je to škoda. Je neuvěřitelné, že se stále takové věci dějí a není síly která by to zastavila. Narodit se do muslimské rodiny ženou, která má svobodomyslnou povahu, je cesta do pekla. Kvalitně natočené a úderné.

Slídil (2014)

Špina bulváru v té nejodpornější podobě. Jake Gyllenhaal podal vynikajicí výkon.

Šťastné údolí (2014) (seriál)

Tento seriál patří mezi mé oblíbené seriály pro svou výjimečnost a vysokou úroveň. Přesvědčivé výkony všech představitelů, úžasná psychologická vykreslenost postav. Je to taková jehla v kupce sena.

Schůzka (1985)

Krásná divka využívá své tělo ku svému prospěchu. Nezáleží jí na ničích citech a je velmi sobecká, její narušená psychika dostane nakonec velmi zabrat. Kvalitní herecké obsazení, zajímavý scénář.

Štamgast (1987)

Charles Bukovski je můj oblíbený spisovatel a přenesení knihy na plátno se skvěle podařilo. Mickey Rourke na tom má velikou zásluhu.

Šaty (1996)

O začátku až do konce vynikající, čekala jsem nevšední film a nebyla jsem zklamaná. Film není pro puritány, tak pozor!

Sobecký obr (2013)

Dobře natočené sociální drama, kterému nechybí originalita. Jak jen to ti Britové dělají?