Svatý Ralph (2004)

Dojemný příběh citlivého chlapce, který může inspirovat.

Sledování (1998)

Nezaměstnaný znuděný spisovatel sleduje náhodně vybrané lidi z davu a narazí na zločineckou mafii. Velmi dobře vystavěný krimi thriller. Mohu vidět kdykoliv znovu.

Sám mezi všemi (2013) (TV film)

Obvinění šestnátiletého chlapce z pedofilní vraždy, kterou neudělal. Chlapcova bezmoc a zoufalství je hmatatelné a divák to s ním prožívá. Velmi věrohodně natočené i zahrané.

Tajemství jejich očí (2015)

Zdlouhavý, chvílemi nezáživný film, ale slušný konec, který jsem nečekala. Na jedno shlédnutí v pohodě.

Tom na farmě (2013)

Jednoduše řečeno, tento film není pro povrchního diváka.

Tichá harmonie (2014)

Dvanáctiletý osamocený hudební génius prožije krásné okamžiky se svojí au-pair, která zástup za jeho chůvu vezme z nouze a podvůdkem. Oduševnělý film s krásnou hudbou a úžasnou atmosférou.

Tsotsi (2005)

Zasloužený Oscar pro film, ve kterém je hodnota lidského života nula. Výtečně natočené kriminální drama, které určitě stojí za zhlédnutí.

Tělo (2012)

Dobrý kriminální thriller po španělsku s nepředvídatelnými zvraty.

Ten třetí (2013)

Vynikající film, Paul Haggis mě nikdy nezklame. Režie a obsazení opět na vysoké úrovni.

Vtip (2001) (TV film)

Nezapomenutelný film, který bych raději neviděla, protože mi z něj bylo dlouho moc a moc smutno. Nevyhýbám se filmům s tématem rakovina, ale tohle bylo i na mě moc.