Eternals (2021)

Rád říkám svůj nepopulární názor. :) No a i tady to nebude vyjímka a myslím si že Eternals byla neskutečně zábavná podívaná s čím jsem ani nepočítal, protože když jsem viděl hodnocení a recenze ostatních, trochu jsem se bál ,že to bude propadák, ale jsem unešen tou neskutečnou akcí, těmi souboji a i tím úžasným příběhem, kdy každé slovo, které Eternals řekli o Marvelu nebo Avengers. Trochu mě i zarazilo to, že se tam zmiňují i o DC hrdinech (Batman a Superman), jestli se nám něco netají, protože nikdy předtím jsme v Marvelu neměli zmínku o konkurenci a stejně tak si myslím že tomu bylo i v DC filmech. Musím pochválit i ty neskutečné efekty a kameru a i když si myslím že někdy některé dialogy byly zbytečně zdlouhavé a nudné tak se to dá přežít. (věřte mi pls) :) 75%

Johnny English (2003)

Hodně kontroverzní komedie. Takhle bych tento film nazval a podle mě nejlepší parodie na Jamese Bonda. Normálně bych tomu filmu dal slabší hodnocení, ale já jsem si ten film ve svých letech užil a s Johnnym Englishem jsem já vyrostl. Rowan Atkinson je za mě i něco víc než jenom Mr. Bean. 70%

Black Panther (2018)

Za mě jedna z nejodlišnějších a nejoriginálnějších marvelovek, když jsem to viděl poprvé, řekl jsem si že to je taková OK zábava, která je podle mě zpátečka Marvelu, ale po druhém zhlédnutí, jsem musel změnit názor, protože prostředí Afriky a Wakandy je naprosto úžasné a hudba je úplně vtahující do děje a příběhu filmu. Herecké obsazení úžasné a sympatické v čele s již zesnulým Chadwickem Bosemanem... 75%

Ženy v běhu (2019)

Jakožto člověk, který miluje debilní české komedie jako jsou Babovřesky, Kameňák... tak jsem rád, že se tu po (asi)  hodně letech objevil další český film který v té době slavil úspěch jak po stránce fanoušků, tak po stránce finanční. Je to film, spíše pro starší publikum, kdy se film snaží poukázat, že věk je jenom číslo a že takové uběhnutí maratonu, může být zábava pro celou rodinu a že zúčastnit se může každý. 70%

Aquarium of the Dead (2021) odpad!

Jsem v šoku, že se v roce 2021 dělají takovéhle fenomény, jako je tenhle!! Divím se že společnost Asylum ještě nezkrachovala. Nicméně, když jsem si ten film pustil, bylo mi jasné co mám čekat, spíše jsem tak chtěl doufat, že by se to mohlo zlepšit, ale žádná změna. Klasika Asylum. 5%