Akta X - Něžnůstky (1999) (epizoda)

Presne takáto časť sa má v Aktoch X nachádzať. Záhadné, napínavé a s dosť nečakaným koncom.

Akta X - Jak duch ukradl Vánoce (1998) (epizoda)

Zo začiatku pekne záhadné a strašidelné, ale potom to bolo poriadne divné, čo sa nemusí páčiť každému.

Akta X - Země snů II (1998) (epizoda)

Trošku slabšie ako predchádzajúca časť, ale hláška, ktorú spomenul v komentári Tommassi3 bola výborná.

Akta X - Trojúhelník (1998) (epizoda)

Zatiaľ určite najhorší diel. Všetko je nezmyselné, nudné. Ale za koniec musím dať aspoň tri. Čudné, že ma táto časť červené hodnotenie

Akta X - Jízda (1998) (epizoda)

Ďalšia napínavá časť, tentoraz hlavne v aute. Výborné hlášky a hlavný "zloduch". Chcel by som vedieť koľkým divákom lezie na nervy nový nadriadený agentov.

Akta X - Začátek (1998) (epizoda)

Výborné pokračovanie piatej série a dokonca to nadväzuje na film.

Akta X - Film (1998)

Bol som zvedavý na film patriaci k môjmu obľúbenému seriál a nie som sklamaný. Bol veľmi napínavý a nepamätám si časť, ktorá by ma nudila. Mohlo to na seriál a hlavne poslednú časť piatej série nadväzovať viac, ale aj tak je to dosť zložitý film pre tých, ktorí seriál nevideli. Najlepšie scény boli s novonarodenými mimozemšťanmi, ktoré pokračujú aj do šiestej série seriálu.

Zdravá maškrta (2019) (pořad) odpad!

Moja stará mama sa pri tejto relácii drží za hlavu a hovorí: "Dvanásťročná som varila lepšie ako táto amatérka" Potom reláciu radšej prepne na rodinné prípady, pretože aj to je menší horor.

Willoughbyovi (2020)

Milý animovaný film o ružovovlasej rodinke s výborným mačacím rozprávačom a peknou animáciou.