NewManicK

Marek .

kraj Bratislavský

3 body

• 28.7.2009  00:25

Nepresvedčivé, bez náboja a spádu... Slabý odvar niečoho dramatického, čím to chcelo byť.

• 23.7.2009  14:07

"... Porazení sú iba tí, ktorí sa vďaka vlastnému strachu ani nepokúsia niečo dokázať... "

• 3.3.2009  20:28

Bravurne nakruteny a zahrany snimok o vynimocnom pribehu boxera, ktory sa v najtazsom obdobi svojho zivota odhodlal vratit do ringu, zachranit svoju rodinu a dosiahnut titul svetoveho sampiona nie silou, ale vdaka pevnej voli a neuveritelnemu odhodlaniu. Stal sa tak symbolom nadeje pre Americanov suzovanych Velkou hospodarskou krizou v 30. rokoch.

• 29.7.2007  13:44

Eddie Norton schoval do vrecka vsetkych herecky i filmovo ;)

• 14.12.2006  05:18

Perfektne vyvazeny a strhujuci dokument, ktory po zhliadnuti vyslovene doda zivotnu energiu :)) Preco? Musite zistit sami..

• 10.8.2006  21:00
    Wasabi (2001)

Zábava na štýl Kuriéra/Transportera, ale osobne by som jej nevytýkal toľko vecí ako ostatné osadenstvo :) ale užil si dobrú a vtipnú akčnú jazdu v podstate bez hluchých miest... Osobne som sa bavil po ceste autobusom z perfektnej dovolenky výborne. Dobrý klinec :D

• 23.4.2006  18:59

No tak toto je jeden z najväčších hitov môjho detstva :)) Keď som bol cca päťročný v kine, po poslednej scéne ako Willi preskočí hrádzu a utečie, som sa rozkričal na celú sálu s plačom - "Prečooo oddiššieeeeel?!!!!!" Proste si tie 4* neodpustím :)))

• 23.4.2006  18:51
    Wimbledon (2004)

Nenáročné, milé a príjemné pobavenie, ktoré si ešte lepšie vychutnáte ak ho zhliadnete v príjemnej a srdcu blízkej spoločnosti :))

• 22.4.2006  19:18

Súboj prirodzenej túžby po poznaní a ľudskej obmedzenosti a fanatizmu obalený vo veľmi inteligentnom šate...

• 9.4.2006  04:08

Výborný koncert z pokiaľ viem najdlhšieho turné aké kedy hocijaká kapela urobila. A taktiež jedna z mála možností ako si dnes Guns pripomenúť v pôvodnej podobe. Aj keď radšej by som na mieste Gilbyho Clarka videl Izziho Stradlina. Matt Sorum mi ako náhrada za prefetovaného Stevena Adlera vôbec nevadí. Akurát ozaj škoda horšej kvality záznamu... Kto nevidel, rozhodne odporúčam bežať najrýchlejším šprintom do požičovne ;o)) Okrem skvelého zvukového zážitku si totiž užijete aj skvelú show, ktorá je v Axlovom podaní proste nenapodobiteľná. Doporučujem venovať pozornosť songu Rocket Queen, kde v jednej časti Axl začne rapovať a ide mu to veľmi dobre :D

• 9.4.2006  04:08

• 9.4.2006  03:54
    Guns N' Roses: Welcome to the Videos (hudební videoklip) (1998)

Jedna z mojich najobľúbenejších a celkovo najosobitejších, najenergickejších, najoriginálnejších, najtalentovanejších a najkvalitnejších rockových kapiel. Kapela bola preplnená talentovanými hudobníkmi, čo sa bohužiaľ nakoniec podpísalo aj pod jej rozpad. Tak to býva, odvrátená strana géniov. A Axl hudobným géniom rozhodne bol a ja verím že stále je, avšak jeho charakterové poruchy zničili kapelu. Ktovie či sa niekedy dočkáme Chinese Democracy ;o))

• 9.4.2006  03:45

Neskutočne úžasná pesnička, ako v podstate celá tvorba pôvodných Guns...

• 9.4.2006  00:30

Zlatá komédia, ktorá vie byť vtipná, milá aj romantická. Pritom všetkom si stále zvláda udržať úroveň dobrého filmu. Takéto komédie by v TV mohli chodiť stále.

• 9.4.2006  00:21
    Rozchod (1997)

Stále dokola to isté...rozchody...to je na potiahnutie celého filmu dosť až veľmi málo...Keby boli iba na spestrenie, tak by to šlo, ale kedže v nich spočíva celá zápletka, je to dosť chudobné. A iba pomerne dobré výkony, ktoré však nezachránia úplne oničom scenár, hodnotenie dvíhajú na 2 *

• 8.4.2006  15:51

Som vďačný ČSFD za prehľad filmov, ktoré idú v TV, lebo inak by mi asi ušlo veľa skvelých kúskov. Tento je jeden z prirodzene až naturalisticky natočených klenotov svojho žánru. Je o vzťahu dvoch mladých ľudí, unikajúcich do lesa, ktorý im pomáha prekonávať rozčarovanie a nespokojnosť s vlastným svetom, preto unikajú do toho svojho. Stretli sa, stvorení pre seba, aby sa nakoniec museli navždy rozlúčiť. Filmová nádhera.........BTW: POMO s tým sexom ti to trochu ušlo, skús si to kuknúť ešte raz :P

• 27.3.2006  01:00

Skvely film s necakanym zaverom, ked sa uz zacina zdat, ze navrat do zivota sa Derekovi mozno aj podari. Je vidno ako je dolezite niest si za kazdych okolnosti zodpovednost za svoje ciny, pretoze inak sa mozu dotknut dosledky nasich najblizsich...

• 13.3.2006  01:13

Jeden z velmi svojskych filmov, ktory zaujme tym aky je. Steveovi rola skvelo sadla a je doma, Thora ako zaujimave dievca, ktore je vzdy nad vecou a s kamaratkou si zo vsetkeho utahuju svojim vystrednym humorom, na ktorom som sa dobre bavil. Niektore veci si vsak uvedomi az ked je v koncoch a vsetko sa jej zacne rucat. Plne zaujimavych scenok a napaditych absurdit. Pekny film :)

• 12.3.2006  19:55

kliseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee /ale pobavi, ak to nie 1000. repriza...

• 12.3.2006  19:34
    Matrix (1999)

Film, ktory, si aspon myslim, po zhliadnuti uplne chyti vacsinu ludi, pretoze dej je ozaj velmi dynamicky a zaujimavy, samozrejme zname "spomalovacky", ktore neskor okukalo milion filmov, je v nom vela symbolov a je prespikovany vela skvelo dotiahnutymi detailami aj ked pri takom zlozitom filme sa samozrejme vyskytne aj vela chyb. Proste jeden z TOP filmov. S pokracovaniami zial kvalita sla velmi dole a su iba "obycajnou sci-fi". Toto malo podla mna srdce a hlbsiu myslienku...

• 12.3.2006  19:18

Krasny film, na ktorom je vidno rozdiel medzi kinematografiou europskou, konkretne mam teraz na mysli tu spanielsku, francuzsku, taliansku a tou zapadnou.. Film, ktory je nadherny vo svojej podstate, plny posolstiev, bizardne pozaplietanych vztahov, zvlastnych udalosti. Jednoducho krasny film, ktory ma srdce. Inak zistil som to az nedavno a nechcem robit reklamu, ale na STV2 chodia v noci fakt skvele klubove filmy pre narocnejsieho divaka, co som vyhliadol, tak hlavne utorky.. Takze odporucam, kto to nahodou este nezaregistroval :)

• 12.3.2006  18:57

Uplne v pohode komedia na uvolnenie, ktora zobrazuje Santu v trochu inom obraze :D Fuckuje sa casto, pre puritanov neodporucam :P

• 7.3.2006  23:18

RW nepatri k nejakym mojim super oblubenym spevakom, ale nevadi mi a tymto koncertom dokazal ze vie urobit neskutocne dobru atmosferu, nevidel som ho sice cely, ale bolo to skvele, doporucujem vidiet, jeden z naj live koncertov co som videl :)